Sanders, Khanna معرفی لایحه ای را که تولید ماسک های صورت برای همه آمریکایی ها

قانونگذاران دموکرات معرفی یک لایحه که اختصاص 5 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای ارائه ماسک صورت برای هر خانوار آمریکایی از طریق ایالات متحده خدمات پستی به عنوان ملت مبارزات با افزایش coronavirus موارد در کشورهای مختلف.

این قانون که مستقیم بودجه به تولید داخلی از ماسک های صورت از طریق دفاع از تولید و عمل دیگر معنی معرفی شد پنج شنبه را … برنی ساندرزسناتور SandersTlaib باز می شود تا در مورد اینکه چرا او نشده تایید بایدن در عین حال یک شبه دفاع: نگهبان به شهادت لافایت مربع پاکسازی شد ‘بی دلیل تشدید’ | Dems فشار برای بحث پنتاگون مهاجرت به خارج | دیده بان می گوید پنتاگون نیست با توجه به تغییر آب و هوا خطرات به پیمانکاران دموکرات اصرار بحث پنتاگون سیاست مهاجرت به برداشت بیشتر (I-Vt.) و تشکر. Ro KhannaRohit (Ro) KhannaThe هیل Coronavirus گزارش: سابق HHS وزیر گشاید می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت D در دست زدن به همه گیر; Oxford, AstraZeneca گزارش مثبت دوگانه ایمنی نتایج اولیه آزمایش واکسن برخی در کنگره می خواهید به نگه داشتن ما ارسال نیروهای نظامی به افغانستان خانه پنل آرا به حد مغلوب ساختن پیشی جستن آلمان خروج بیشتر (D-کالیفرنیا.) همراه با بیش از سه ده قانونگذاران دموکرات.

“ارائه همه مردم ما با کیفیت بالا و قابل استفاده مجدد ماسک و بدون هزینه می تواند ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی و جلوگیری از صدها میلیارد دلار در اقتصادی آسیب” ساندرز در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

در سنا در جلسه ماه گذشته, Anthony Fauciآنتونی FauciYankees شگفت زده مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد به پرتاب اولین زمین بدون دعوت: اکنون ما باید مستقل آژانس بهداشت عمومی سینکلر مردد به هوا بخش با محقق پشت ‘Plandemic’ توطئه های بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو برجسته کاخ سفید را COVID-19 نیروی کار گفت: حمایت از هر برنامه ای که ساخته شده ماسک در دسترس تر و به طور گسترده ای استفاده می شود.

“بدون شک وجود دارد که با پوشیدن ماسک های شما محافظت می شود و شما را به محافظت می شود. پس از آن مردم به حفاظت از هر یک از دیگر” Fauci گفت: در پاسخ به سوال از Sanders. “هر چیزی که جمع استفاده از ماسک آن است که آیا دادن رایگان ماسک و یا هر مکانیزم من کاملا به نفع.”

در اوایل این ماه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) صادر راهنمایی خواسته همه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بعد از نصب شواهد پیشنهاد جهانی ماسک پوشیدن می تواند بسیار موثر در مهار آن است.

نمایندگان مجلس روز سه شنبه با اشاره به تحلیل گلدمن که ماسک-پوشیدن می تواند در $1 تریلیون دلار در منافع اقتصادی از طریق اجتناب از سخت مستند اقدامات است.

تبلیغات

“ما ثروتمندترین کشور روی زمین و در عین حال ما کارکنان مراقبت های بهداشتی هنوز هم در مواجهه با کمبود N-95s ما کارگران ضروری هستند نیاز خود را برای خرید محافظ ماسک صورت و حد بسیاری از آمریکایی ها آسیب پذیر هستند که از چپ به شکل از چگونه برای تهیه این نیاز اساسی” خناس در بیانیه ای گفت.

“کنگره مسئولیت به گام تا جایی که کاخ سفید استعفا مسئولیت خود را و اطمینان حاصل شود هر خانواده دارای تجهیزات آنها نیاز به ایمن ماندن.

“اگر ما در حال درخواست مردمی برای پوشیدن یک ماسک است که کاملا ضروری است آن را بر ما به ارائه یک.”

در هفته های اخیر ده ها تن از ایالات و شهرستانها را صادر ماسک حکم هر چند قانونگذاران استدلال می کنند که مگر دولت نیز فراهم می کند پوشش صورت آن حکم می تواند قرار داده و برخی از ساکنان در یک نقطه ضعف.

در ضمن دیگران حاضر به پوشیدن ماسک که در آن حکم در حال حاضر آنها خواستار یک تخلف در آزادی شخصی.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی 22 نفر رو به اتهام فدرال در اتصال به پورتلند اعتراضات بیشتر شده است گفت که او قصد ندارد از صدور ملی ماسک دستور ترجیح می دهند به ترک این تصمیم به دولت های ایالتی و محلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر