ساندرز قطع شده توسط anti-صنایع لبنی معترضان در نوادا تجمع

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersDemocrats دوباره تعریف مرکز به عنوان آنها فرو می ریزد و حدس و گمان چرخش در اطراف این که آیا بلومبرگ را به لاس وگاس بحث مرحله پلوسی: “من نه شمارش جو بایدن را’ بیشتر (I-Vt.) قطع شد توسط anti-صنایع لبنی معترضان در کمپین انتخابات ریاست جمهوری در نوادا در روز یکشنبه.

“برنی من خود را بزرگترین حامی و من اینجا هستم تا به شما برای متوقف کردن propping تا صنایع لبنی و جلوگیری از propping تا حیوانات, کشاورزی” یکی از معترضان Priya Sawhney گفت: پس از گرفتن میکروفون از Sanders.

تبلیغات

Sawhney بخشی از یک تظاهرات توسط حقوق حیوانات شبکه اقدام مستقیم در همه جا.

سه نفر دیگر از زنان بی انتها نیز سقوط کرد و در این مرحله با کلمات “اجازه لبنی می میرند” نوشته شده بر روی سینه خود را قبل از ریختن شیر کارتن پر از خون جعلی در خود. زنان بودند که بی انتها برای بازداشت شدند و قرار گرفتن در معرض زشت و برگزار می شود در $2,500 باند هر یک با توجه به اقدام مستقیم در همه جا.

Sawhney بازداشت نشده بود این گروه گفت.

“اگر برنی واقعا در مورد مراقبت از عدالت او متوقف خواهد شد propping تا صنایع لبنی که متکی بر سوء استفاده از زن گاو” Sawhney گفت: در بیانیه ای مشترک اقدام مستقیم در همه جا.

“من دوست دارم برنی اما ما باید نگه سوء استفاده صنایع پاسخگو نیست سپر و حمایت مالی از آنها. کشاورزی حیوانات صنعت است که به رفاه پرداخت به میلیونرهای” Sawhney اضافه شده است. “مردم می خواهند. مانند ساندرز مبارزات انتخاباتی خود حقوق حیوانات رو به رشد جنبش توده ای.”

حقوق حیوانات ادعای گروه “صنایع لبنی باقی مانده است که مهمترین آنها وجود ندارد و از” ساندرز’ “محکومیت” از مزارع کارخانه.

یک سخنگوی ساندرز کمپین نه فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید