ساندرز دارای دو رقمی سرب در ویسکانسین: نظرسنجی

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه بیشتر (I-Vt.) دارای دو رقمی سرب در ویسکانسین بر اساس آخرین نظرسنجی از مارکت مدرسه قانون است.

در نظرسنجی منتشر شد سهشنبه 29 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان گفت: ساندرز شد انتخاب اول خود را. سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی بلومبرگ دفاع مسلمان نظارت سیاست post-9/11 بیشتر آمد و در دوم با 17 درصد و به دنبال آن توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدنجو BidenThe یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه ساندرز دارای 13-نقطه سرب در فاکس نیوز نظرسنجی بیشتر با 15 درصد سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی نماینده تعداد بدون تغییر پس از آیووا انجمن بازشماری کامل تر در 13 درصد و سناتور. ctqامی ژان KlobucharSanders دارای 13-نقطه سرب در فاکس نیوز نظرسنجی میانه رو دموکرات ها اصرار دارند ساندرز می باید نماینده اکثریت را به نفع خود بلومبرگ outspends زمینه در Facebook ads جلوتر از شنبه بیشتر (D-Minn.) با 11 درصد است.

بایدن دیده است حمایت خود را در کشور افت قابل توجهی از این نظرسنجی تکرار برای اولین بار در ماه نوامبر هنگامی که او راحت سرب بیش از Sanders 30 درصد-17 درصد است.

تبلیغات

بلومبرگ که وارد مسابقه دیر نیست, است و در چهار اولیه آراء اتحاد رسید و پس از نظرسنجی گذشته گرفته شده در ژانویه پریدن از 11 درصد است.

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی ساندرز دارای 13-نقطه سرب در فاکس نیوز نظرسنجی بیشتر (D-جرم.) او را دیدم در حمایت از دولت رها از ژانویه سقوط, پنج امتیاز تا 9 درصد است.

از کسانی که در نظر سنجی 56 درصد گفت: آنها هنوز هم ممکن است تغییر ذهن خود را قبل از دولت 7 آوریل اولیه.

ساندرز برنده دولت در سال 2016 به راحتی شکست هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonHillary کلینتون برای شروع پادکست جدید میانه رو دموکرات ها اصرار دارند ساندرز می باید نماینده اکثریت را به نفع رئیس جمهور تهمت ضعیف است در برابر برنی ساندرز در امور خارجی بیشتر با 13 امتیاز.

دولت کلید میدان نبرد در سال 2020 است. رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی در کنگره چشم ها میلیارد دلار به, میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه بیشتر دقت برنده دولت تنها با بیش از 20 ، 000 رای در سال 2016. این اولین بار بود که دولت تا به حال رای برای نامزد جمهوری خواه از سال 1984.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>