ساندرز بازدید بلومبرگ تلاش برای خرید ‘ریاست جمهوری’

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersDemocrats دوباره تعریف مرکز به عنوان آنها فرو می ریزد و حدس و گمان چرخش در اطراف این که آیا بلومبرگ را به لاس وگاس بحث مرحله پلوسی: “من نه شمارش جو بایدن را’ بیشتر (I-Vt.) روز یکشنبه رفت و پس از مقدماتی حزب دموکرات رقیب مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergBrazile ‘بسیار تاسف’ بلومبرگ رکورد حدس و گمان چرخش در اطراف این که آیا بلومبرگ را به لاس وگاس بحث مرحله کانوی: گزارش جنسیتی بلومبرگ اظهارات ‘بدتر’ از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ‘Access Hollywood’ نوار بیشترمتهم سابق شهر نیویورک شهردار تلاش برای “خرید ریاست جمهوری” با میلیون ها دلار ارزش تبلیغات تلویزیون.

در طول مبارزات انتخاباتی ظاهر در نوادا ساندرز اشاره بلومبرگ غیاب از اوایل اولیه متحده در حالی که ضربه زدن میلیاردر شهردار سابق برای گذراندن بیش از هر نامزد دیگر در سال 2020 نژاد در تبلیغات تلویزیونی.

“هی بچه ها, چگونه می توانم به شما خرید ریاست جمهوری? خوب شما خرید ریاست جمهوری حداقل او را میخوام سعی کنید برای خرید ریاست جمهوری با صرف صدها و صدها میلیون دلار در تلویزیون تبلیغات” ساندرز گفت. “من نمی بینم مایک در آیووا…من نمی بینم مایک در نیوهمپشایر…هی شما می دانید چه ؟ من نمی بینم او را در اینجا در نوادا!”

تبلیغات

“خب یه خبر برای آقای بلومبرگ که مردم آمریکا در حال مریض و خسته از میلیاردرهای خرید, انتخابات,” او اضافه شده به کف زدن.

ساندرز در این خبرنامه آمده است که بلومبرگ است تحت الشعاع تمامیت 2020 زمینه در تلویزیون هزینه تبلیغات و با توجه به تحلیل CNBC صرف بیش از دو برابر آنچه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump دولت چشم پیشنهاد به بلوک موتور جت فروش به چین: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد مسیر برای باز کردن دیتونا 500 Brazile ‘بسیار تاسف’ بلومبرگ رکورد بیشتر و هر یک از رقبای دموکرات همراه صرف کرده اند تا کنون در این انتخابات چرخه.

این سناتور ورمونت همواره با چکش بلومبرگ از شهردار سابق رسما وارد سال 2020 نژاد او را متهم به ترویج “نژادپرستانه” policing سیاست به عنوان شهردار نیویورک و تصریح می کند که مهر نمی تواند تولید هیجان لازم برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>