ساندرز تایید بایدن برای رئیس جمهور

سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرزسناتور SandersTom هنکس میزبان از راه دور SNL بایدن برنده آلاسکا اولیه آلاسکا دموکرات دیدن سنبله در برگه های رای در سال 2020 رای-با-ایمیل اولیه بیشتر (I-Vt.) تایید و رقیب سابق جو بایدنجو BidenWhy جو بایدن ضعیف است در چین نظرسنجی پیدا کردن غیر منتظره مزیت: آمریکایی ها گیر در خانه حاضر به صحبت با جو بایدن ایجاد شور و هیجان خود را برای نامزدی در میان coronavirus? بیشتر در طول یک رویداد مجازی در روز دوشنبه.

“ما نیاز شما را در کاخ سفید است. من انجام خواهد داد آنچه را که من می توانید ببینید که این اتفاق جو” ساندرز گفت: بایدن در طول معاون سابق رئیس جمهور مجازی رویداد در coronavirus.

“امروز من درخواست همه آمریکایی ها از من پرسیدن هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که من تایید” او ادامه داد.

تبلیغات

فقط در: سناتور. برنی ساندرز است حمایت جو بایدن از رئیس جمهور pic.twitter.com/U8cEsvLO1O

تایید که می آید کمتر از یک هفته پس از ساندرز به حالت تعلیق خود را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, علائم, تلاش برای متحد کردن مترقی و متوسط بال از حزب دموکرات است. آن را نیز به احتمال زیاد سرکوب نگرانی است که این حزب نمی خواهد آمد با هم در زمان انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

ساندرز و حامیان او که با توجه به سناتور مبارزات انتخاباتی به عنوان یک جنبش ابراز شک و تردید نسبت به این حزب ایجاد بال با اشاره به بی میلی خود را برای حمایت از اقدامات مترقی به ویژه “مدیکر برای همه است.”

بایدن و متوسط بیشتر دموکرات ها به نوبه خود باید تبلیغ کمتر شدید سیاست های, مانند ساختمان بر قانون مراقبت مقرون به صرفه, همچنین شناخته شده به عنوان ObamaCare.

بایدن و ساندرز اذعان کرد سیاست خود را تفاوت در طول رویداد روز دوشنبه با اشاره به اولویت خود را از شکست دادن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج می شود تهمت ضربه شلاق در نیویورک تایمز گزارش coronavirus پاسخ رادیو فردا میزبان بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از Chris Wallace انتقاد: “به اندازه کافی” بیشتر در انتخابات عمومی ،

“من فکر می کنم که خود را تایید و به معنی یک معامله بزرگ است. این به معنی یک معامله بزرگ برای من است. من فکر می کنم مردم در حال رفتن به تعجب است که ما از هم جدا هستند در برخی از مسائل اما ما بدجور نزدیک” بایدن گفت Sanders. “من قصد دارم به شما نیاز نه تنها برای برنده شدن در این کمپین اما به حکومت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>