ساندرز در دفاع از نظرات کاسترو در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersAdvisor: ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس بلومبرگ ریپ ساندرز بیش از کاسترو دیدگاه لیبرال نویسنده مت Stoller: Iowa حزبی پیچ شد ‘بوئینگ 737 Max از حزب دموکرات’ بیشتر (I-Vt.) ایستاده است ستایش او تمدید به اواخر دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو در پی نصب واکنش از یک گروه از قانونگذاران دموکرات.

ساندرز پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری تحت انتقاد شدید روز دوشنبه از یک راه باریک از دموکرات ها به خصوص کسانی که به نمایندگی از مناطق در فلوریدا پس از گفت و در “60 دقیقه” که آن را “ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز” در مورد کمونیست کوبا انقلاب بد بود.

او تصریح کرد: این سخنان در طول سی ان ان تاون هال در ایالت کارولینای جنوبی در روز دوشنبه شب گفت که او همیشه انتقادی از رژیم های اقتدارگرا اما که نمی شود آن را انکار واقعیت است که کاسترو آغاز سواد خواندن برنامه پس از آمدن به قدرت است.

تبلیغات

“هنگامی که فیدل کاسترو برای اولین بار به قدرت رسید او آغاز عمده ای در برنامه های سواد آموزی. وجود دارد بسیاری از مردمی در کوبا که در آن نقطه که بی سواد” ساندرز روز دوشنبه گفت:. “او تشکیل سواد تیپ. [کوبا] رفت و آنها به مردم کمک به یادگیری خواندن و نوشتن. شما می دانید آنچه که من فکر می کنم آموزش مردم به خواندن و نوشتن چیز خوبی است.”

او در ادامه به توجه داشته باشید که او “بسیار منسجم و انتقادی از تمام رژیم های اقتدارگرا در سراسر جهان – از جمله کوبا از جمله نیکاراگوئه از جمله عربستان سعودی از جمله چین از جمله روسیه است.”

خواسته مورد نظر است که آن را هرگز مناسب به ستایش کاسترو ساندرز رشد متحرک.

“حقیقت حقیقت است,” او گفت:. او سپس پیشنهاد کرد که دموکرات ها بودند که صحبت کردن در مورد نظرات او بودند علنا حمایت دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

ساندرز’ دیدگاه در “60 دقیقه” مصاحبه با يک انتقاد در فلوریدا یک نوسان دولت است که در آن صدها هزار نفر از کوبا آمریکایی است. چندین نمایندگان فلوریدا به نام این اظهارات را “غیر قابل قبول” و دولت دموکراتیک با صدور بیانیه ای ابراز “همبستگی با هزاران نفر از افرادی که فرار خشونت دیکتاتوری در کوبا و ونزوئلا و نیکاراگوئه.”

تبلیغات

Rep. دانا Shalala (D-Fla.) خواسته ساندرز به “زمانی را به صحبت با برخی از ترکیبات قبل از او تصمیم می گیرد به خواندن تمجید از یک قاتل مستبد مانند فیدل کاسترو.”

ساندرز پدید آمده است به عنوان روشن حزب سوسیالیست دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پس از پیروزی در نیوهمپشایر و نوادا و مجازی کراوات با سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegLiberal نویسنده مت Stoller: Iowa حزبی پیچ شد ‘بوئینگ 737 Max از حزب دموکرات’ بایدن چهره do-or-die اولیه در کارولینای جنوبی دموکرات مشاهده ساندرز به عنوان داشتن بهترین شات به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن: نظرسنجی بیشتر در آیووا. در پاسخ به این, خود را شناسایی دموکراتیک و سوسیالیستی مواجه شده است و یورش حملات از متوسط بیشتر قانونگذاران به عنوان یک نامزد بیش از حد رادیکال برای امریکا رای دهندگان.

Buttigieg سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden چهره do-or-die اولیه در کارولینای جنوبی دموکرات مشاهده ساندرز به عنوان داشتن بهترین شات به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن: نظرسنجی Karl Rove: ‘راه طولانی برای رفتن’ به صورت ساندرز را به تصرف نامزدی: ‘این زمینه متلاشی’ بیشتر و سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergAdvisor: ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس بلومبرگ ریپ ساندرز بیش از کاسترو نظرات تصویری سطوح بلومبرگ گفت: پدر و پسر که در اثر استعمال بیش از حد هروئین بودند و نه “یک خانواده خوب” بیشتر از همه panned ساندرز’ آخرین اظهارات. بایدن مشاور کریستبل الکس پیشنهاد آنها نشان داد که ساندرز’ “ایدئولوژی پرده او را به واقعیت های زندگی” در رژیمهای مستبد.

در “60 دقیقه” مصاحبه ساندرز به دنبال کنتراست نظرات خود را با تهمت و گفت که بر خلاف رئیس جمهور: “من فکر نمی کنم که کیم جونگ سازمان ملل متحدکیم جونگ UnSanders: ‘ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است’ در کوبا تحت کاسترو ساندرز می گوید او را ‘کاملا’ مایل به استفاده از نیروی نظامی در صورت انتخاب رئیس جمهور ما باید به گوش جان بولتون بیشتر یک دوست خوب است.”

“من نمی تجارت نامه عشق با یک قتل دیکتاتور. ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinBloomberg ریپ ساندرز بیش از کاسترو نظرات Glenn Greenwald: دخالت از ملی جامعه ایران خطرناک تر از هر آنچه که پوتین ممکن است در تلاش آنلاین ساندرز: ‘ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است’ در کوبا تحت کاسترو بیشترو نه یک دوست بزرگ من” ساندرز اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>