ساندرز محکوم هواداران خود را’ ‘زشت, شخصی, حملات هوایی علیه وارن

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersMeet مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز این یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بیشتر (I-Vt.) گفت که او “منزجر” توسط هر شخصی حملات حامیان او و یا هر کس دیگری است lobbed ریاست جمهوری خود را اولیه حریف بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenThe یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بایدن برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی های بیشتر (D-جرم.).

MSNBC را Rachel MaddowRachel Anne MaddowTlaib می گوید او برگزار شد عمر دست در ‘تحریک’ لحظات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی شیف: بولتون ‘رد کرد’ به ارائه استشهاد بر تهمت دخالت در اوکراین بحث Tlaib می گوید ذکر Kavanaugh بود ماشه به راه رفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی بیشتر خواسته ساندرز در مورد حمله برخی از هواداران خود ساخته اند, به tweeting, تصاویری از مارها و حتی خواستار وارن به چالش کشیده می شود در یک اولیه در آینده ماساچوست در سنای انتخابات.

ساندرز گفت Maddow او “در واقع منزجر” و “مبهوت” توسط آنلاین سولفات کارگردانی در وارن.

تبلیغات

“ما محکوم می کنیم که” ساندرز گفت. “ما می خواهیم هواداران به [صحبت] در مورد این مسائل.

“[ما] لازم نیست زشت شخصی در برابر حملات بهداشت ، وارن و یا هر کس دیگری که برای اندازه گیری,” او اضافه شده است.

او گفت که او تا به حال صمیمی گفتگو با وارن او به عنوان reassesses مبارزات انتخاباتی خود را, اما نمی خواهد بحث در مورد خصوصی گفتگو با همکار خود و حریف.

وارن به حال هيچ حوادث چهارشنبه پس از پایان ناامید کننده در 15 مسابقه برگزار شد که در روز قبل از. او به کمپین گفت که در نظر گرفتن یک روز به ارزیابی این که آیا وارن هنوز یک مسیر به یک نامزدی.

پرسید که آیا او را در نظر وارن به عنوان یک همسر در حال اجرا ساندرز می گوید: “خیلی زود به بحث در مورد آن.”

اما او گفت: او را “عشق به نشستن و صحبت کردن با او در مورد چه نوع از نقش او می تواند پرداخت در دولت” و اضافه کرد که او تا به بسیاری از احترام به سناتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>