ساندرز co-صندلی: ‘بدون شک وجود دارد که رای گیری و حرکت در حال حاضر با معاون رئیس جمهور بایدن’

تشکر. Ro KhannaRohit (Ro) KhannaTrump کمپین پرس توییتر به برچسب بایدن تصویری با عنوان “دستکاری’ ساندرز کمپین co-صندلی می گوید وارن خواهد بود ‘انتخاب برجسته’ به صورت VP دیدار با مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز بیشتر (D-کالیفرنیا.) روسای بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری گفت که “بدون شک” که “رای گیری و حرکت” در دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در حال حاضر با معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: با وجود ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشترپس از عملکرد خود در کشورهای که در آن رای دهندگان بازیگران برگه های رای در روز سه شنبه.

خناس گفت: سی ان ان “روز نو” که “بدون شک” بایدن به حال “بسیار قوی شب” پس از پیروزی در میشیگان, Missouri, می سی سی پی و آیداهو و ساندرز می داند “که او underdog.” اما خناس گفت: progressive سناتور ورمونت هنوز هم قصد دارد به بحث بایدن در ققنوس در روز یکشنبه.

“شکی نیست که رای گیری و حرکت در حال حاضر با معاون رئیس جمهور بایدن” خناس گفت. “و سناتور. ساندرز اذعان دارد که.”

تبلیغات

“اما او بر این باور است که بحث در گذشته تغییر کرده است به طور چشمگیری مسابقه” او ادامه داد.

کالیفرنیا نماینده گفت: ساندرز کمپین را “حرکت به جلو” و در ادامه به حمایت از آن مسائل مرکزی اضافه کرد ساندرز “بسیار متعهد به ساخت خود را در مورد بحث های یکشنبه است.”

“من فکر می کنم او به دست آورده خود را حق به پرونده او در بحث” خناس گفت.

تبلیغات

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که او پرشور در مورد چشم انداز خود را برای امریکا و او احساس می کند او مدیون آن به میلیون ها نفر از طبقه کارگر افرادی که پشتیبانی او برای ادامه به افزایش این مسائل و به اشتراک گذاری چشم انداز خود را,” او اضافه شده است.

بایدن به دست آورد حداقل 153 نمایندگان در روز سه شنبه مسابقات اگر چه نه همه نمایندگان اختصاص داده شده است. این سناتور ورمونت به دست آورده حداقل 89 نمایندگان در آخرین رای.

در حال حاضر معاون رئیس جمهور سابق منجر ساندرز در نمایندگان 823 به 663 اما هنوز هم کمتر از نیمه راه به 1,991 نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات.

نژادها ایالت داکوتای شمالی هنوز هم بیش از حد نزدیک به اعلام برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>