ساندرز کمپین درخواست جزئی آیووا recanvass

سناتور. برنی ساندرزسناتور ورمونت بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی دموکرات ها را نهایی زمین در داد و بیداد کن NH سیاسی عینک آیووا حزب دموکرات بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز بیشتر (I-Vt.) بپرسید آیووا حزب دموکرات به recanvass برخی از حوزه در آیووا قفقاز پس از خبرنگاران و دیگران در توییتر با اشاره به بی نظمی در فینال نماینده محاسبات.

یک ساندرز کمپین رسمی تایید تپه در یک ایمیل که مبارزات انتخاباتی به دنبال یک “جزئی” recanvass اما آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری از حوزه خواهد بود رقابت.

اعلام می آید در مدت کوتاهی پس از آیووا حزب دموکرات منتشر شد به روز شده در مجموع برای دولت در قفقاز برگزار می شود هفته گذشته روزهای بعد از عدم قطعیت در طول مسابقه را برنده.

تبلیغات

بالغ منتشر شده توسط این حزب روز یکشنبه نشان داد که سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل Buttigieg بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی حزب دموکرات آیوا بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز بلومبرگ در دیدار با فرمانداران دموکرات تر (D) را دریافت دو متعهد نمایندگان از مسابقه نسبت به ساندرز — 16 و 14 بود. دیگر نامزد برنده 10 یا بیشتر نمایندگان در قفقاز.

برخی از روزنامه نگاران از جمله تجدید نظر دانیل Nichanian اشاره کرد که حتی پس از چند روز به روز رسانی برخی از نماینده محاسبات باقی مانده نادرست از جمله یک مورد که در آن یک حوزه اختصاص داده شده بیشتر دولت و نمایندگان از آن تا به حال به اختصاص.

آیووا حزب دموکرات را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد recanvass درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>