واشنگتن اولیه بعید است که به نام سه شنبه شب به عنوان فوق العاده باریک حاشیه جدا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenPress: برنی ساندرز در حال حاضر برنده تپه صبح روز سه گزارش – می تواند برگ برنده کنگره در توافق coronavirus بسته است ؟ بایدن آماده برای برنده بزرگ در روز سه شنبه بیشتر از سوی دیگر ، برنی ساندرزسناتور SandersPress: برنی ساندرز در حال حاضر برنده تپه صبح روز سه گزارش – می تواند برگ برنده کنگره در توافق coronavirus بسته است ؟ بایدن آماده برای برنده بزرگ در روز سه شنبه بیشتر (I-Vt.).

با حدود 68 درصد از حوزه گزارش بایدن رهبری ساندرز و تنها با 60 رای در واشنگتن اولیه که جایزه در مجموع 89 نمایندگان.

آسوشیتد پرس نشان داد آن را نمی خواهد تماس نژاد روز شنبه خواهد شد و به جای نگاه به روز رسانی روزانه ارائه شده توسط دولت واشنگتن و دولت است.

تبلیغات

همه رای همیشه سبز دولت هستند و بازیگران یا توسط ایمیل یا رها کردن آنها را در یک صندوق رای. پس از به روز رسانی های اولیه ارائه شده است در شب انتخابات, انتخابات, مقامات تنها به ارائه به روز رسانی یک بار در روز به عنوان آنها را شمارش اواخر پس از رسیدن برگه های رای.

واشنگتن اولیه خواهد بود یک کلید آزمون برای دیدن اگر ساندرز تکرار می تواند برخی از موفقیت خود را از سال 2016 زمانی که او مذکور را شکست هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonPress: برنی ساندرز در حال حاضر برنده تپه صبح روز سه گزارش – می تواند برگ برنده کنگره در توافق coronavirus بسته است ؟ بایدن آماده برای برنده بزرگ در روز سه شنبه بیشتر در دولت نامزدی مسابقه.

ساندرز در حال حاضر دچار یک گروه سه نفره از شکست سه شنبه شب از دست دادن Missouri, می سی سی پی و مهم ایالت میشیگان به بایدن همه سنگین حاشیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im