ساندرز می پرسد برای کمک به تجدید انتخاب اعضای ‘تیم ملی’

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersCoronavirus دزد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی لبه بایدن کمپین به دنبال اجازه ساندرز نگه داشتن نمایندگان خود را در غیر معمول حرکت هیل کمپین گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن inflames امور خارجه قرمز-آبی دولت coronavirus تقسیم بیشتر (I-Vt.) داده های جمع آوری کمک مالی تماس با استفاده از مبارزات انتخاباتی خود را, لیست ایمیل, یکشنبه شب, التماس هواداران به تقسیم سه راه اهدای بین اعضای “تیم ملی.”

در ایمیل ساندرز پیشنهاد کمک مالی از $5 هر یک به مبارزات از مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezIran را ‘Khashoggi’: که در آن است خشم بیش از مرگ مسعود مولوی Vardanjani? تپه انتخاباتی گزارش: وارن پرت حمایت بایدن نیویورک و نیوجرسی و قانونگذاران تماس برای کمک های بیشتر برای کمک به مبارزه با کروناویروس بیشتر (D-n. y.), ایلهان, OmarIlhan OmarIran را ‘Khashoggi’: که در آن است خشم بیش از مرگ مسعود مولوی Vardanjani? دموکرات تماس برای خط لوله گاز جدید توقف در میان همه گیر مترقی رهبران تردید از بایدن با وجود ساندرز حمایت بیشتر (D-Minn.) و رشیدا Tlaibرشیدا Harbi TlaibAva DuVernay-تولید مستند برجسته افزایش سیاستمداران زن از رنگ به هوا در ماه ژوئن هریس Ocasio-کورتز در میان دموکرات ها خواستار تکرار پرداخت های مستقیم در چهارم coronavirus لایحه Ilhan عمر ویرایش تیتر نیویورک پست مقاله کوبیدن تیم ملی: ‘وجود دارد ثابت آن برای شما بیشتر (D-Mich.), همه از آنها حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور که هفته گذشته به پایان رسید.

“امروز من درخواست شما را به حمایت از برخی از فوق العاده congresswomen — و از رهبران مهم جنبش ما — برای اطمینان از آنها را می توانید در ادامه مبارزه برای ارزش های ما در کنگره” ساندرز نوشت.

تبلیغات

چهارمین عضو “تیم ملی” Rep. Ayanna PressleyAyanna PressleyObama خواستار نگه داشتن ‘ما آسیب پذیرترین جوامع در خط مقدم’ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس وارن جرم. دموکرات ها برای تماس نژادی اطلاعات در مدیکر coronavirus بیماران هریس Ocasio-کورتز در میان دموکرات ها خواستار تکرار پرداخت های مستقیم در چهارم coronavirus لایحه بیشتر (D-جرم.), نه رو به یک جمهوری خواه رقیب این سقوط است و هیچ رقبا در مقدماتی حزب دموکرات برای منطقه نیز هست. Pressley بود تنها عضو این گروه از چهار سال اول ترقی خواهان برای تایید بهداشت ، الیزابت وارنالیزابت WarrenWarren بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن: او را در تلاش برای تبدیل یک بحران بهداشتی به ‘تظاهرات سیاسی برای خود’ Coronavirus دزد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی لبه پلوسی منصوب Rep. دانا Shalala به کروناویروس نظارت پنل بیشتر (D-جرم.), که او نیز به پایان رسید خود پیشنهاد برای نامزدی حزب دموکرات.

Tlaib مواجه است رقابتی چالش اصلی از برندا جونز, دیترویت رئیس شورای شهر بود که دقت را شکست داد و Tlaib در اولیه برای صندلی در سال 2018 است. Ocasio-کورتز و عمر نیز رو به چند اولیه رقبا و همچنین تعدادی از جمهوری خواهان رقابت خود را برای حزب مربوطه شرکت کنند ،

“به من اجازه دهید بسیار روشن است: اگر ما جدی در مورد ایجاد یک انقلاب سیاسی — و در ادامه ما مبارزه برای عدالت اقتصادی عدالت اجتماعی و نژادی و عدالت و, عدالت زیست محیطی — ما نیاز به افرادی مانند اسکندریه Ilhan و رشیدا به نمایندگی از ما مترقی ارزش در کنگره” ساندرز نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>