ساندرز می افزاید: به سرب در نیوهمپشایر: نظرسنجی

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersSanders کمپین درخواست جزئی آیووا recanvass مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه Buttigieg طول می کشد نماینده رهبری در آیووا پس از به روز رسانی نتایج منتشر شده بیشتر (I-Vt.) گسترش سرب خود را در نیوهمپشایر جلوتر از روز سه شنبه اول-در-این-ملت های اولیه با توجه به UMass Lowell مرکز نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

ساندرز در حال حاضر آگهی 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری در زمینه گرانیت دولت با 25 درصد تا 2 امتیاز از یک هفته قبل نظرسنجی ها یافت می شود. سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders کمپین درخواست جزئی آیووا recanvass مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه Buttigieg طول می کشد نماینده رهبری در آیووا پس از به روز رسانی نتایج منتشر شده بیشتر است در مقام دوم با 17 درصد 5-نقطه افزایش از هفته گذشته و پس از سن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenTrump تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه در نیوهمپشایر اضطراب در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن میانه نبرد برای لبه در شلوغ خط جلوتر از نیوهمپشایر بیشتر (D-جرم.) در 15 درصد 4-نقطه کاهش و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه در نیوهمشایر اضطراب در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن میانه نبرد برای لبه در شلوغ خط جلوتر از نیوهمپشایر بیشتر در 14 درصد کاهش 8 امتیاز.

این بررسی نشان داد که ساندرز رهبری با رای گیری در 29 درصد از پاسخ دهندگان زن به دنبال وارن با 17 درصد Buttigieg با 14 درصد و بایدن با 9 درصد است. ساندرز کشیده حمایت بیشتر از زنان نسبت به مردان در این نظرسنجی دریافت 20 درصد از مردان رای در مقایسه با 21 درصد برای هر بایدن و Buttigieg و 12 درصد برای Warren.

تبلیغات

ساندرز رهبری در میان رای دهندگان 18 تا 44 سال با 34 درصد و دریافت پشتیبانی از 22 درصد از کسانی که 45 ساله و مسن تر در حالی که Buttigieg تا به حال 15 درصد از رای دهندگان 18 تا 44 و 17 درصد از کسانی که 45 سال به بالا.

ساندرز همچنین رهبری در میان رای دهندگان که خود شناسایی به عنوان لیبرال با 31 درصد Buttigieg در جایگاه دوم در 21 درصد پشتیبانی می کند. ساندرز و بایدن گره خورده است و برای اولین بار در میان رای دهندگان که خود با شناسایی میانه رو کشیدن 19 درصد هر یک با Buttigieg در مقام سوم با 14 درصد است.

ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر در سال 2016 در حالی که Buttigieg سر به مسابقه پشت ساندرز در بسیاری از دولت های رای گیری. روز سه شنبه رای به شرح زیر هرج و مرج آیووا قفقاز که دیدم Buttigieg اعطا ترین نمایندگان اما ساندرز برنده رای مردمی.

نظرسنجی جدید انجام شد Feb. 4-7 آنلاین در میان 440 نیوهمپشایر به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان. آن را به یک حاشیه خطا از 6.5 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma