San Jose State زنان پیشبرد به غرب کوه مسابقه نیمه نهایی

Ayzhiana Basallo به ثمر رساند 18 امتیاز و Raziya پاتر و مگان اندرسون اضافه شده 12 هر کدام به عنوان ایالتی سن خوزه را شکست داد UNLV 67-48 در یک چهارم نهایی از غرب کوه کنفرانس زنان در مسابقات لاس وگاس در روز دوشنبه.

اسپارتها (19-11) که شکست شورشیان (13-17) دو بار در طول فصل به طور منظم سوار توسط شش در سه ماهه اول اما با استفاده از یک 10-0 در دوم را به رهبری ، San Jose State حال اجرا از 13-2 در سه ماهه سوم و 14-0 سال چهارم به اطمینان حاصل شود که UNLV نه کوه گشت.

San Jose State روبرو خواهد شد Fresno State (24-6) یک 75-71 برنده بیش از نوادا روز دوشنبه در مرحله نیمه نهایی سه شنبه.

#5 UConn 80 جنوبی فلوریدا 39: مگان واکر به ثمر رساند 23 امتیاز به عنوان میزبان Huskies (26-3, 16-0) خود را تکمیل هفتم متوالی شکست نخورده آمریکایی کنفرانس ورزشی فصل به طور منظم با ضرب و شتم خریداران (18-12, 10-6) در هارتفورد, Conn.

“ما در حال اوج در زمان مناسب” واکر گفت. “ما شده است را از طریق یو پی اس و فراز زندگی را در این فصل برای قرار دادن با هم یک کشش خوب که در آن ما در حال دادن امتیاز ما متوقف مردم ما در حال اجرا در انتقال آن به نظر می رسد سرگرم کننده است.”

بذر پیشنمایش: با دو هفته مانده به انتخاب چهار شنبه, NCAA نشان داد یک لیست اولیه از آن تیم بالای 16 — با کارولینای جنوبی بیلور اورگان و مریلند در حال حاضر برگزاری No. 1 دانه.

“ما احساس می کنیم آن را بسیار نزدیک به نمایندگی انتخاب دوشنبه گفت:” دایان Turnham صندلی از بسکتبال زنان کمیته. “کسی می تواند از دست دادن زود هنگام در مسابقات و می تواند آنها را تحت تاثیر قرار بنابراین شما هرگز می خواهم به می گویند هرگز.”

NCAA زنان شروع مسابقات 20 مارس.

مردان

#4 بیلور 71 Texas Tech 68: MaCio تیگ آمار 3-اشاره گر پس از پله پشت در پشت خط و ضرب و شتم ساعت شات با 1:13 چپ در وقت اضافه و میزبان خرس (26-3, 15-2 بزرگ 12) برگزار شد برای برنده شدن بیش از Red Raiders (18-12, 9-8).

تیگ شات قرار داده بیلور تا 69-65 هر چند Kyler ادواردز سپس کلید 3 برای Texas Tech. بیلور مهر و موم شده بازی با جارد ساقی را سرقت و دو پرتاب آزاد با 11 ثانیه باقی مانده است.

Devonte Bandoo تا به حال 18 امتیاز و ساقی 17 برای خرس که از دست داده بود دو تا از سه بازی قبلی خود را پس از 23 بازی برنده خط خط.

#12 دوک 88 N. C. حالت 69: Cassius استنلی به ثمر رساند 14 از 18 امتیاز پس از حاصل کار دو و ورنون Carey Jr. اضافه شده 17 امتیاز برای میزبان شیاطین آبی (24-6, 14-5 ACC) در برابر Wolfpack (18-12, 9-10).

نظرسنجی دیتا: کانزاس بود به اتفاق آراء انتخاب برای نقطه بالا در آخرین خبر مربوط به نظرسنجی دریافت تمام 64 رای از رسانه های پانل.

Gonzaga بود شماره 2 با Dayton بیلور و ایالتی سن دیگو گرد کردن به بالا پنج.

کانزاس نقل مکان کرد به شماره 1 برای دومین بار در این فصل در هفته پیش پس از ضربه زدن و سپس خاموش-شماره 1 بیلور. این Jayhawks باقی مانده در بالای این نظرسنجی پس از ضرب و شتم ایالتی اوکلاهما و رقیب ایالت کانزاس در هفته گذشته.

شماره 16 ایالت میشیگان به حال بزرگترین پرش, حرکت, تا هشت لکه های زیر پیروزی بر آیووا و مریلند است.

شماره 25 میشیگان به حال بزرگترین افت در میان تیم هنوز هم در نظرسنجی سقوط, شش, نقاط پس از از دست دادن به ویسکانسین و ایالتی اوهایو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>