سان فرانسیسکو شهردار می گوید شهر PPE سفارش شده است منحرف ضبط: این ضربات ذهن من’

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد (D) در روز جمعه گفت که او شهر سفارشات برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) منحرف شده اند و به دیگر شهرهای ایالات متحده و کشورهای خارجی است.

“ما تا به حال مسائل مربوط به سفارشات ما در حال نقل مکان توسط ما تامین کنندگان در چین,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “برای مثال ما تا به حال انزوا لباس در راه خود را به سان فرانسیسکو و آنها منحرف به فرانسه. ما تا به حال موقعیت های زمانی که همه چیز ما دستور داد که رفته اند از طریق گمرک ضبط می شد توسط FEMA برای منحرف شود و به نقاط دیگر.

“ما می دانیم که هر کس در برخورد با یک چالش جدی” او ادامه داد. “از طریق آداب و رسوم ما تا به حال موقعیت های که در آن کسانی که در مورد گرفته شده است قرار داده و در بازار به بالاترین پیشنهاد قرار دادن شهرها علیه شهرها و ایالات متحده در برابر.”

تبلیغات

نژاد گفت: San Francisco خریداری شده 15 میلیون قطعه از PPE و دریافت ابزارهای دیگر از دولت فدرال است اما هنوز هم نمی باید تجهیزات لازم را به اندازه کافی مبارزه با شیوع کروناویروس در این شهرستان است.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که شما در مورد شنیدن برخی از این چالش های شما آگاه هستید که چرا آنها چالش,” او گفت:. “من می دانم که آن را به نظر می رسد به عنوان هر چند آن را باید خیلی ساده تر: ما باید این پول را برای خرید PPE چرا ما نمی توانیم خرید PPE?”

نژاد در این خبرنامه آمده است که ایالات تقلا و در برخی موارد رقابت برای PPE از دولت فدرال و منابع دیگر. شهردار گفت: واقعیت این است که هنوز فاقد تجهیزات بسیار عمیق به شیوع “ضربات ذهن من است.”

در دسترس بودن PPE منجر به سقوط بهمن در انتقاد از شهرداران و فرمانداران سراسر کشور که می گویند دولت فدرال نیاز به انجام یک کار بهتر از ساخت تجهیزات در دسترس است.

“شما نمی توانید متحده رقابت در برابر ایالات متحده و پس از آن زمانی که دولت فدرال می رود به خرید تجهیزات مشابه برای ذخیره در حال حاضر آن را 50 ایالت رقابت در برابر ایالات و دولت فدرال رقابت در برابر ایالات متحده” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: Fauci می گوید ما نیاز به به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا’ تست | نزدیک به 3 میلیون نیویورکی ممکن است ویروس آنتی بادی | تهمت ميگيرد که مبارزه با آنچه شما نیاز به دانستن امروز در coronavirus: خانه عبور کلان لایحه بودجه در پول: خانه عبور 4B بسته امداد | مک کانل جرقه واکنش با ورشکستگی دولت سخنان | 4.4 M بیشتر افراد فایل مدعیان بیشتر (D) که دولت این است که کانون آمریکا همه گیر گفت: در اوایل این ماه. “این است که راه را برای انجام کسب و کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>