San Francisco 49ers طرفداران تشویق, ناامیدی, تماشای سوپر باول 54

آن را بهترین زمان پس از آن بدترین زمان برای San Francisco 49ers طرفداران تشویق تیم خود در این شهر در روز یکشنبه در برابر Kansas City Chiefs در سوپر باول 54.

پس از کنترل سوپر باول برای سه و نیم چهارم 49ers برگزار شد 20-10 سرب با هفت دقیقه از چپ با طرفداران آماده به تماشای Niners آسانسور وینس لومباردی جایزه. اما پس از آن ستاد در پاسخ با 21 امتیاز بدون جواب به بی حس کردن سان فرانسیسکو و ادعا NFL عنوان قهرمانی.

در سان فرانسیسکو ورزشی باشگاه طرفداران بسته بندی شده به تیر در سقف در طول نیمه اول ریشه در تیم اصلی. پس از نمره زمین نشستن کامل هواپیما در سه ماهه دوم یک 49ers جمجمه’ که Devin Chisholm خریداری شده در مکزیک برای بار آورده بود و مالش را به عنوان یک جذابیت موفق باشید.

با نمره گره خورده است 10-10 در نیمه طرفداران در یک جشن, خلق و خوی و در سلام تاپ نوار های ورزشی در بازار و خیابان و تشویق به جنیفر لوپز و شکیرا اجرای موسیقی.

به سلامتی ادامه داد: در سه ماهه سوم به عنوان 49ers گل ده امتیاز بدون جواب به نگاه مانند آنها در موقعیت قطب.
در ساحل شمالی رستوران ها و میله های بسته بندی شده با طرفداران آماده بودند تا جریان را به خیابان ها در جشن. پس از آن آمد 49ers’ سقوط در سه ماهه چهارم.

زمانی که اشراف به ثمر رساند متهور touchdown جان سخت 49ers فن و مگی McGarry نوار صاحب میک گراهام تنها می تواند نگاه در ناباوری. او معمولا قرار می دهد تا 49ers پرچم خود را در خارج از نوار اما در این فصل به عنوان تیم ثبت پیروزی و پس از پیروزی او تصمیم گرفت تا آن را ممکن است بد شانس به انجام این کار.
“من هشدار داده شده توسط مشتریان چند نه به ظروف سرباز یا مسافر با آنچه اتفاق می افتد” گراهام اضافه شده است.

خیابان های منطقه ماموریت به طور معمول صفر برای قهرمانی جشن بود که به طرز مرموزی آرام بعد از بازی. داخل ققنوس بار در والنسیا, هواداران رفت و از وحشی جشن به قرار دادن دست خود را به سر خود را.

متاسفانه شانس و بازی خوب به پایان رسید تا فقط کوتاه برای 49ers و طرفداران خود باقی مانده بودند ruing چه می تواند بوده است.

_______________

ویرایشگر عکس آنلاین داگلاس زیمرمن نظارت SFGATE را Instagram را پوشش می دهد و منطقه خلیج فوتبال در SFGATE این وبلاگ زیبا. مشاهده آخرین مطالب و ارسال او اخبار راهنمایی در dzimmerman@sfgate.com. در توییتر دنبال کنید @zimpix

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر