جدید سامسونگ QLED 8K TV ویژگی های بی نهایت صفحه’; قیمت شروع در ₹5 لاخ

گل سرسبد سامسونگ QLED 8K TV صنعت اولین تلویزیون 8K به ترکیب قابل توجه و فوق العاده نازک فاکتور فرم حق بیمه 8K کیفیت تصویر و صدای فراگیر صوتی. 2020 QLED 8K TV معرفی “بی نهایت صفحه نمایش’ که به تولید یک صفحه نمایش به بدن نسبت 99% برای ایجاد یک بی سابقه ای را تجربه مشاهده.

Raju Pullan معاون ارشد رئیس جمهور, مصرفی, کسب و کار, سامسونگ در هند می گوید در یک شرکت بیانیه “ساختمان افزایش تقاضا برای QLED 8K TV خط تا سال گذشته راه اندازی شد ما نیز معرفی 2020 QLED 8K TV محدوده است که می آید با صنعت پیشرو تصویر با کیفیت نفس گیری طراحی و هوشمند قابلیت های هستند که به عنوان مفید به عنوان آنها در حال نوآورانه.”

سامسونگ QLED (کوانتومی دیود ساطع نور) 8K تلویزیون می آیند با رزولوشن 8K 8K هوش مصنوعی ارتقاء کوانتومی پردازنده 8K و کوانتومی HDR. سامسونگ 8K QLED تلویزیون می آیند با 33 میلیون پیکسل و با چهار برابر رزولوشن 4K UHD تلویزیون و 16 بار است که از یک تلویزیون Full HD اجازه می دهد مصرف کنندگان به تجربه خود را به نمایش. این 33 میلیون پیکسل ارائه واضح تر قطعنامه دادن احساس واقعی بودن و حضور با فوق العاده واقعی به زندگی کیفیت تصویر.

بی نهایت صفحه نمایش اساسا حذف گودی اطراف صفحه نمایش سامسونگ بی نهایت صفحه نمایش ارائه می دهد یک صفحه نمایش به بدن نسبت نزدیک به 99 درصد که بالاترین سطح در این صنعت است. نتیجه این است که زمانی که مصرف کنندگان دیده بان از متوسط مشاهده فاصله 10-15 پا ناهنجاری به نظر می رسد به ناپدید می شوند ایجاد یک اثر که در آن صفحه نمایش به نظر می رسد به شناور در هوا.

یکی می تواند به جلو نگاه به صدا ویژگی های از قبیل: Q-سمفونی (که پخش صدا با استفاده از هر دو بلندگو تلویزیون و soundbar در همان زمان) ردیابی شیء صدا+ (که در آن صدا به شرح زیر حرکت روی صفحه از طریق شش بلندگو ساخته شده به تلویزیون. در QLED 8K تلویزیون, ویدئو صوتی شرح زیر عمل بر روی صفحه نمایش در زمان واقعی) و صدا فعال تقویت کننده (که به رسمیت می شناسد بیرونی سر و صدا و افزایش حجم صدای در محتوا بر این اساس اگر اطراف آن شرایط تبدیل شدن به بیش از حد با صدای بلند). در مجموع این مشخصات با هدف به حداکثر رساندن صدای همهجانبه با ارائه سه بعدی و پویا صوتی که مربوط با صفحه نمایش بزرگ مشاهده و تجربه است.

محدوده جدید می آید با پشتیبانی از طیف گسترده ای از OTT سیستم عامل های مانند یوتیوب و آمازون نخست, Netflix, ZEE5, SonyLIV, Voot و بیشتر.

سامسونگ سری جدید از QLED تلویزیون های 8K خواهد بود در قیمت ₹4.99 lakhs برای 65-inch نسخه ₹9.99 لاخ برای 75-اینچ, نسخه ₹14.29 lakhs برای 82-نسخه اینچ و ₹15.79 lakhs برای 85 اینچ نسخه. 2020 QLED 4K TV خط به بالا در دسترس خواهد بود از 43 اینچ صفحه نمایش 75 اینچ اندازه صفحه نمایش.

QLED 8K و QLED 4K مدل در دسترس خواهد بود در تمام هوشمند سامسونگ و میدان و مصرف کنندگان پیشرو فروشگاه الکترونیکی و آنلاین در سراسر سیستم عامل ها از جمله سامسونگ رسمی فروشگاه آنلاین سامسونگ فروشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>