سابق ABC اخبار لنگر سام دونالدسونساموئل (سام) اندرو DonaldsonSam دونالدسون: بعید است تهمت است ‘wagging سگ’ با ایران اعتصاب مغلوب ساختن پیشی جستن: Cokie رابرتز “هرگز مرا درمان سادگی’ اما ‘حرفه ای’ روزنامه نگاران سیاسی heavyweights پرداخت جهات به Cokie رابرتز: ‘پیشگام برای بسیاری از بیشتر تایید سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergUnion رهبر: بلومبرگ می توانید تمام راه های دموکراتیک رقبای تیز حملات به عنوان بلومبرگ افزایش می یابد یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی دفاع از مایکل بلومبرگ بیشتر در سی ان ان op-ed شنبه.

برنده جایزه روزنامه نگار نوشت که بلومبرگ دارای توانایی به “مردم را با هم و متحد کردن کشور ما است.”

دونالدسون همچنین به نقل از بلومبرگ رکورد به عنوان شهردار باعث می شود او را مجهز برای بالا کرد و گفت که “او ایجاد مسکن مناسب و بهبود آموزش و پرورش و کاهش جرم و جنایت در سراسر شهرستان.”

تبلیغات

علاوه بر این دونالدسون گفت: بلومبرگ دارای توانایی به ضرب و شتم رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpChanges در سیاست و نه شخصیت را بهبود ادراک از فساد در آمریکا و اتحادیه رهبر: بلومبرگ می توانید تمام راه را پلوسی: “من نه شمارش جو بایدن را’ بیشتر در ماه نوامبر احساسات او تکرار در هوا با سی ان ان اندرسون کوپر.

“قلدر نمی قلدر بلومبرگ ،” دونالدسون گفت. “او نمی خواهد cowed با چند توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تبلیغات

دونالدسون همچنین با اشاره به بلومبرگ توانایی خود در تامین مالی مبارزات انتخاباتی خود که به شما اجازه او را “رقابت به شدت در برابر تهمت عظیم سیاسی ،

مانند تهمت بلومبرگ یک میلیاردر هر چند او بزرگتر خالص ارزش از رئیس جمهور حدود 60 میلیارد دلار.

“او مطمئن خواهند شد که دولت ما دوباره اعتماد مردم آمریکا بازیابی جایگاه ما در جهان و کمک می کند تا همه آمریکایی ها منجر شود بهتر و شادتر زندگی” دونالدسون اضافه شده است.

با وجود پرش چهار دموکراتیک نامزدی, مسابقات, بلومبرگ برداشتن بخار در نظر سنجی های ملی.

آخرین اقتصاددان/YouGov ملی نظرسنجی بلومبرگ نشان داد در 12 درصد انتهایی بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWarren برجسته کار با اوباما و هری رید در نوادا آگهی بایدن در Univision: اخراج 3 میلیون ‘یک اشتباه بزرگ’ دموکراتیک رقبای تیز حملات به عنوان بلومبرگ افزایش می یابد بیشتر در 15 درصد حمایت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWarren برجسته کار با اوباما و هری رید در نوادا آگهی بایدن در Univision: اخراج 3 میلیون ‘یک اشتباه بزرگ’ پلوسی: “من نه شمارش جو بایدن را’ بیشتر در 18 درصد پشتیبانی و سن برنی ساندرزسناتور SandersWarren برجسته کار با اوباما و هری رید در نوادا آگهی رهبر اتحادیه: بلومبرگ می توانید تمام راه را بایدن در Univision: اخراج 3 میلیون ‘یک اشتباه بزرگ’ بیشتر (I-Vt.) منجر به بسته در 22 درصد پشتیبانی می کند.

او لبه سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegWill برنی باید به نوبه خود در bros? دموکراتیک رقبای تیز حملات به عنوان بلومبرگ افزایش می یابد در حال حاضر یک زمان به نگاهی که ‘گل’ در میان دموکرات ها بیشتر – که در حال حاضر اکثر نمایندگان ایالت از آیووا و نیوهمپشایر مسابقات توسط دو نقطه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im