Saints سر مربی شان Payton می گوید او آزمایش مثبت برای coronavirus

NEW ORLEANS — New Orleans Saints سر مربی شان Payton آموخته شنبه که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus گفت: ESPN.

Payton اولین کارمند یا یک NFL تیم یا لیگ را چنین تشخیص است. او گفت: این شبکه که او آمد به جلو به ایجاد انگیزه در مردم برای آموزش خود را در مورد آنچه که می توانید انجام دهید برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر.

Payton گفت: او در زمان این آزمون در روز شنبه بعد از او شروع به احساس بد یک روز زودتر, اما همچنین گفت که او نمی شده است بستری در بیمارستان لازم نیست یک تب یا سرفه. 56 ساله گفت: او شده است در حال استراحت به راحتی در خانه که در آن او خود در قرنطینه.

“من خوش شانس بود به در اقلیت بدون عوارض جانبی جدی است که برخی از اند. من خوش شانس” Payton ESPN گفت:. “افراد جوان احساس می کنند می تواند رسیدگی به این, اما آنها می تواند یک حامل به کسی که می تواند آن را اداره کند. بنابراین همه ما نیاز به انجام بخشی از ما. این مهم است برای هر یک از ما به انجام بخشی از ما.”

Payton گفت که او احساس مهم بود به خصوص هوشیار در لوئیزیانا و منطقه نیواورلئان به دلیل بین المللی گردشگری ترافیک به خصوص در اطراف اخیرا به این نتیجه رسیدند مردی Gras جشن.

“بنابراین ما پدر و مادر و کسانی که بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس سزاوار هر کس انجام بهترین خود را به مبارزه با آن” Payton گفت. “وجود دارد صدها نفر از مردم در حال حاضر در سخت معضلات مبارزه برای زندگی خود را. بیایید بخشی از راه حل مشکل نیست. ما به راحتی می تواند کمک به کاهش تعداد آن نهفته است. ما را مجبور به انجام بهترین های ما به ضرب و شتم این.

“این نه فقط در مورد اجتماعی فاصله. آن را تعطيل کردن در اینجا برای یک هفته به دو هفته است. اگر مردم درک منحنی و درک انداز ما به راحتی می توانید با هم کار کنند به عنوان یک کشور به آن را کاهش دهد. یک دقیقه به درک آنچه کارشناسان می گویند. آن را پیچیده برای انجام آنچه آنها درخواست ما است. فقط آن نوع از سرمایه گذاری های کوچک توسط هر یک از ما باید یک تاثیر دراماتیک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>