سابرینا Ionescu شکاف 25th حرفه ای سه گانه-دو اورگان ضربان کال

سابرینا Ionescu ثبت شده او NCAA-بهترین 25th حرفه ای سه گانه-دو با 17 امتیاز و 11 پاس گل و 11 ریباند به عنوان فن و دو بار NBA MVP Stephen Curry نشسته courtside به حمایت از او پیشرو شماره 3 اورگان به آن 13th راست برنده با 93-61 پیروزی بر میزبان کال در شب جمعه.

ارین Boley آمار شش نفر از هشت 3-اشاره گرها در نیمه اول در راه به 24 امتیاز به عنوان اردک (25-2, 14-1 Pac-12) بسته در یک کنفرانس عنوان شده است.

Ionescu شات 7-برای-9 در هفتم triple-double زندگی حرفه ای او که آمد در جاده ها است. او بیشتر در NCAA سابقه در مردان یا زنان را به بازی. بازگشت به خانه در بومی منطقه خلیج سابق Miramonte-اوریندا ستاره دریافت یک محرک شادی و سرور عمومی که معرفی شده قبل از بازی و دوباره زمانی که او در سمت چپ خوب با 4:27 باقی مانده است.

پس از رسیدن به 1000 کمک علامت جمعه گذشته در یک 80-66 پیروزی در UCLA Ionescu نقل مکان کرد و در نه ریباند از تبدیل شدن به اولین بازیکن در NCAA تاریخ با 2000 امتیاز 1,000 کمک و 1000 پرتاب ریباند.

او در ولنوت کریک در حالی که Oregon مربی کلی گور صرف سه فصل از 1997-2000 مربیگری سنت مری در موراگا.

روز دوشنبه Ionescu صحبت خواهد شد در کوبه برایانت یادبود در جنوب کالیفرنیا و سپس پرواز به منطقه خلیج به صورت استنفورد که شب با Pac-12 به طور منظم فصل عنوان به احتمال زیاد در نتیجه.

“جمعه رفتن به یک روز دشوار برای او را به صحبت می کنند در یادبود کوبه و (برایانت دختر) Gianna اما آنچه یک فرصت عالی و یک امتیاز بزرگ و یک افتخار بزرگ,” گور گفت.

“و سپس به پرواز کردن و باید به آنچه که واقعا بازی بزرگ در شب دوشنبه اما اگر کسی است که می تواند چیزی شبیه به آن ، او با استفاده از آن به عنوان سوخت. آن را نمی خواهد من تعجب اگر او یک بازی برای سنین آن شب به خاطر این که چگونه او سیمی.”

Boley بود 8-برای-9 از پشت قوس به پایان یکی 3 کردن حرفه ای خود را بالا تعیین شده در واشنگتن در ژانویه. 27, 2019. زمانی که او شروع به ضربه زدن به پایین عکس گور گفت: “ما واقعا دشوار است برای محافظت از.”

“این کمک می کند تا اگر شما در یک ریتم خوب برای مطمئن شوید که به خصوص برای شروع بازی” Boley گفت: از پیدا کردن او تیراندازی را لمس کنید. “هنگامی که همه با هم کار خوبی است و ما قادر به پیدا کردن فرد باز هر بار پایین طبقه که آیا آن را در داخل یا خارج آن را قطعا کمک می کند تا ما را به یک ریتم خوب.”

Jaelyn قهوه ای گل 26 امتیاز 10-برای-25 تیر اندازی برای پیوستن به باشگاه 1000 نقطه و Cailyn وی افزود: 15 امتیاز منجر به کال (10-16, 2-13).

“این هنوز غیر واقعی به من در این نقطه” براون گفت: از نقطه عطف. “این فقط شگفت انگیز به انجام آن با هم تیمی های من.”

خرس در زمان 105-55 thumping از اردک در Jan. 19 در یوجین. که Oregon دوم-بیشترین امتیاز در این فصل و بالاترین مجموع برای یک کنفرانس بازی.

“این است که یک تیم در کشور, اورگان, آن را واقعا چشمگیر بود. اورگان آنها یک جانور” کال مربی Charmin اسمیت گفت. “من افتخار می کنم از اینکه چگونه ما می جنگیدند. من با افتخار از رشد است که ما نشان داده ایم پس از بازی آنها را در یوجین.”

اورگن شروع نهایی آن سفر از Pac-12 فصل به طور منظم به دنبال پرچ حداقل یک سهم از آن راست سومین کنفرانس عنوان توسط جارو شمال کالیفرنیا مدارس.

جینی McCauley یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>