سابین اقبال ‘به Cliffhangers’ در مورد travails و پیروزی از چهار جوانان در یک شهر ساحلی کرالا

نویسنده سابین اقبال است نه خود حرف خود را به عنوان او تلاش می کند به بحث در مورد خود را اولین رمان این Cliffhangersمجموعه ای در زیبا شهر ساحلی از Varkala. مانند بسیاری از mediapersons, سابین استفاده می شود برای پرسیدن سوالات و او در می یابد آن را عجیب و غریب می شود در طرف دیگر از مصاحبه. اما هنگامی که او قصد سابین طول می کشد یک پشت تلخ و شیرین ماجراهای چهار مرد جوان از Varkala — موسی, Thaha و جهانگیر و عثمان — و چند رنگ در آرزوی ساخت آن را در جهان خارج از خود را داشته باشید.

تند و تلخ داستان در حال رشد در یک محل است که در آستانه تغییر زمین شناسی ناشی از گسترش مذهبی jingoism, این Cliffhangers با هم بافت وقایع کنونی برای ایجاد سریع ء coming-of-age رمان در مورد هویت و تقسیم بار زندگی می کنیم.

Sabin Iqbal’s ‘The Cliffhangers’ is about the travails and triumphs of four youngsters in a Kerala seaside town

“این داستان از بسیاری از یک مرد جوان در بسیاری از شهرهای کوچک در کرالا است. من نوشتن در مورد شهر من چون من می دانم آن را بهتر از هر جای دیگر. چهار شخصیت اصلی از فرشتگان است اما آنها نه تروریست ها و جنایتکاران یا نه. آن است که شرایطی که نیروی آنها را به اجرا فهم با پلیس می گوید:” سابین, جشنواره, کارگردان و مدیر شرکت متصدی از Mathrubhumi جشنواره بین المللی نامه.

با خنده سابین می گوید که او استفاده می شود به یکی از آن پسران با یک میل سوزان به انگلیسی روان صحبت می کنند. “اگر چه من می توانم نوشتن صحیح انگلیسی, من نمی تواند مطلق کلمه و تمام مکالمات زبان انگلیسی که داخل بطری. این تنها زمانی بود که من شروع به کار در خارج از کشور در یک میز بود که من قادر به شکستن این سد و صحبت کردن” او اذعان می کند.

سفر از یک رمان

  • اولین خط از این کتاب نوشته شده بود زمانی که من مشغول به کار در خارج از کشور. من نشسته بود در یک رستوران که من نوشتم یک خط در مورد چیزی موسی می گوید. آن هرگز مورد استفاده قرار گرفت. اما که یک خط مجموعه ای از توپ نورد.
  • من تا به حال به پایان رسید این کتاب دو سال پیش و ارسال مقاله به بسیاری از ناشران که آن را رد کرد. آن پسر عموی من ، Anees سلیم که به من گفت نه به از دست دادن قلب اما به تلاش برای نگه داشتن. من تا به حال استعفا داد به خودم هرگز یک کتاب منتشر شده است. اما زمانی که من ارسال مقاله از این Cliffhangers به دیوید Davidar او آن را بخوانید و به من گفت به ارسال آن به مدیریت ویرایشگر Aienla Ozukum. هنگامی که او نامه آمد من جستجو برای ‘اما’ که معمولا حاکی از آن رد شده بود. این یک رویا به حقیقت می پیوندند وقتی که از دست رفته بود. او گفت: آنها خوشحال به انتشار این کتاب است. از آن شده است منتشر شده توسط الف
  • من یک لیست طولانی از نویسندگان مورد علاقه. Anees مقابل Naipaul, گابریل گارسیا مارکز و جورج اورول برخی از نامها در این فهرست است.
  • عنوان کتاب مشهود است. این laterite صخره مرز ساحل در Varkala معروف هستند. در حال رشد وجود دارد هیچ روز کامل بدون برخی از زمان صرف شده بر روی صخره. این ‘cliffhangers’ نیز در رویا زندگی می کنند و قطع وجود دارد.

از طریق چشم از چهار شخصیت های اصلی این رمان طرح شسته و رفته تکه از زندگی گردشگری در پناهگاه بود که پس از یک خواب روستا با آن ماهیگیری hamlets و گذاشته پشت راه زندگی است.

“خلیج بوم را تغییر چشم انداز برای همیشه لطفا برای. هنگامی که یک مرد جوان به سن 18 و نمی شد به دنبال یک حرفه ای یا نه آکادمیک روشن او بسته بندی شده به ‘خلیج فارس’ با برخی از بستگان و خواهد بود که زندگی خود را از آن پس در انجام برخی از کار وجود دارد که عمدتا غیر ماهر تا بعد او تصمیم به بازگشت به خانه برای همیشه لطفا برای. به زبان انگلیسی مسلط بود و برای فرار از این زندگی یکنواخت. در عین حال ممکن است او را به حال کودکان و……. اما در زمان او برمی گرداند برای او و خانواده اش را تبدیل به غریبه ها به یکدیگر است. که تراژدی چمن زنان بیوه از خلیج فارس می گوید:” سابین.

فوق العاده تکراری شخصیت برجسته برخی از باهوش سکته مغزی از طنز به تصویر بکشد چگونه جدایی و متعاقب آن تنهایی تغییر ماهیت اساسی مردم در Moosa کمی فضا. اگر برخی مانند موسی را پناه همه گیر خشم و جهانگیر را wilts و انقباض در حالی که موسی و خواهر در قانون Rasheeda می یابد آرامش در دیگران است.

باریک کتاب مجموعهای از شخصیت های اما سابین imbues هر کدام با قطعی شخصیت, راست, از خود راضی پلیس Devan و مغازه دار Balannan واسطه میهن پرستی به یک نام تجاری جدید از ملی گرایان به محیطی مردم مانند کشیش را که نمی تواند ایستاده عطر گوشت که پخته اسماعیل نجات غریق و مسعود را دوست cricket scorer.

Sabin Iqbal

“از من خواسته شده که اگر شخصیت ها و حکایات در مورد مردم سرگذشتی. آنها نه. با این وجود در برخی از نقطه و یا دیگر من ممکن است شناخته شده اند و یا در مورد آنها شنیده. من ممکن است استفاده از برخی از که در کتاب” شرح و تفصیل سابین.

تن از هتک حرمت به روایت یک لمس نور اما او هیچ تلاشی برای به تن کردن بی باک و گیج حساب چگونه یک تجاوز به عنف و قتل نشان می دهد تا ترک در نزدیک گره جامعه است.

اگر چه نوشته شده است بیش از دو سال پیش این رمان به خوبی می توانست نوشته شده دیروز به عنوان آن را به کنکاش در تفرقه سیاست امروز و برجسته کسانی که خطوط نامرئی که پارتیشن ذهن. سابین می گوید این mediaperson به او کمک کرد که او را در انطباق با یک سری از وقایع است که ایجاد سرفصل در کرالا است.

Deepak’s illustration of Moosa, the narrator in Sabin Iqbal’s book The Cliffhangers

دیپاک را تصویر Moosa راوی در سابین اقبال کتاب Cliffhangers | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

“اما مثل نویسنده Anees سلیم می نویسد: در این کتاب آن است که یک داستان از مبارزه و رستگاری است. هیچ یک از شخصیت های کاملا سیاه یا سفید. همه آنها باید خود را به طرف مثبت بیش از حد حتی قاتلان و متعصبان,” او می گوید.

توقف تأمل در سفر خود را در کلمات سابین می گوید به نوبه خود نویسنده بود و او را بزرگترین رویای. و در حال حاضر سابین در حال حاضر نقل مکان کرد و پیش رو با برنامه ای از داستان های جدید.

“در نهایت من می خواهم به نوشتن در مورد قیمت پرداخت شده توسط مردان و زنانی که مجبور شدند برای زنده جدا از آنجا که یکی از همسران مشغول به کار بود در غرب آسیا است. داستان های بسیاری وجود دارد من می خواهم به روایت,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>