سارک توافق به کار در چارچوب بزرگتر برای افزایش درون منطقه تجارت

دهلی نو: هفت کشور جنوب آسیا روز چهارشنبه به توافق نگاهی به راه و روش برای نگه دارید تا جریان تجارت در منطقه در تلاش برای مقابله با تاثیر منفی که covid-19 همه گیر را در تجارت منطقه ای, بیانیه ای از وزارت امور خارجه گفت:.

تجارت و بازرگانی افغانستان و بوتان و بنگلادش و مالدیو و نپال و سریلانکا علاوه بر هند برگزار شد بیش از یک لینک ویدئو به بورس از وضعیت پس از شیوع این بیماری همه گیر است که باعث شده تا کشور به مرز آورده تجاری مسافری سفر به یک وقفه ایجاد می شود قیمت نفت به سقوط و بازارهای سهام را به نازل شدن.

پاکستان قابل توجه غایب از روز چهارشنبه در دیدار با هند در بیانیه ای گفت: این رویداد که یک پیگیری به یک ویدئو کنفرانس در میان سران دولت ها از جنوب با آسیایی, انجمن همکاری های منطقه ای (سارک) در ماه گذشته. در سران دولت رویداد بیش از حد پاکستان شد نمایندگی رسمی – با توجه به تنش ها با هند بیش از دهه اختلاف بر سر کشمیر.

“آن را به رسمیت شناخته شد که Covid-19 همه گیر است به احتمال زیاد به یک قابل توجهی تاثیر نامطلوب بر تجارت در سارک منطقه است. به منظور برای این کشورها برای مقابله با این وضعیت تاکید شد که راه های جدید و استفاده می شود به طور مشترک شناسایی برای حفظ و گسترش تجارت درون منطقه ای تا عادی کانال های تجارت به طور کامل بازسازی” بیانیه ای گفت:.

“ضروری نیاز به حفظ ضروری تجارت در سارک منطقه به عنوان مهم و محوری در منطقه به صورت مطلوب در نظر گرفتن” آن را گفت.

برخی از مراحل خاص خطاب در این ویدئو کنفرانس دیدار شامل “تسهیل تجارت از طریق راه حل های عملی از قبیل موقت ترخیص واردات در ترجیحی وظیفه با شرایط مناسب موقت پذیرش دیجیتالی امضا گواهی مبدا پذیرش و کپی اسکن شده مدارک برای ترخیص کالا از گمرک از واردات توسط گمرک و انتشار از پرداخت توسط بانک ها حل و فصل مسائل مواجه برای صادرات/واردات در زمین آداب و رسوم ایستگاه در زمین مرز” در بیانیه ای گفت:.

“تاثیر مسائل مربوط به سلامت مانند Covid-19 در تجارت منطقه ای و اقدامات ممکن است به کاهش آن دیده می شد به عنوان یک منطقه تمرکز برای بحث در چارچوب بزرگتر از تسهیل تجارت در منطقه سارک. نیاز به افزایش کوانتومی درون سارک تجارت نیز برجسته شده” هند در بیانیه ای گفت:.

وزارت خارجه پاکستان در بیانیه دفتر در دسترس ساخته شده توسط آن کمیسیون عالی در دهلی نو گفت که اسلام آباد تصمیم به دور ماندن از روز چهارشنبه پس از دیدار با سارک دبیرخانه بود و نه بخشی از آن.

“به عنوان یک عضو موسس پاکستان بر این باور بودند که امریکا را فراهم می کند یک پلت فرم مهم برای همکاری های منطقه ای” پاکستان در بیانیه ای گفت:.

“نقش دبیرخانه فرض بیشتر برجستگی در شرایط اضطراری مانند Covid-19 همه گیر و گسترده تر اجتماعی و اقتصادی سقوط کردن. همانطور که در مورد دیگر منطقه ای و بین المللی سازمان سارک به دبیرخانه نیز فراهم می کند لازم برگزاری پلت فرم چارچوب نهادی و ساختار پشتیبانی ضروری برای هماهنگی و پیگیری” آن گفت:.

“فعالیت هایی مانند امروز تجارت مقامات تصویری-کنفرانس تنها می تواند موثر باشد اگر رهبری سارک دبیرخانه. پس سارک دبیرخانه بود و بخشی از امروز تصویری-کنفرانس پاکستان تصمیم به شرکت” پاکستان در بیانیه اضافه شده است.

ایجاد شده در اواسط 1980s سارک کمی برای نشان دادن خود را با توجه به این که پیشرفت در مسائل منطقه ای مانند ادغام و اتصال آهسته بوده است عمدتا به دلیل اختلافات بین هند و پاکستان است. پاکستان میزبان نشست رهبران سارک در سال 2016 اما هند, افغانستان و بوتان و بنگلادش کشیده با استناد به حمایت پاکستان از تروریسم به عنوان مساعد برای همکاری های منطقه ای. هیچ اجلاس سارک برگزار شده است پس از.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>