رایان در رویداد خصوصی هشدار داد تهمت از دست دادن کلید رای دهندگان در ویسکانسین کشورهای دیگر: NYT

رئیس سابق پل رایانپل دیویس RyanBush رامنی برنده را پشتیبانی نمی تهمت گشتند: NYT توییتر می پیوندد دموکرات ها برای افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری — اینجا چرا لابی جهان بیشتر (R-Wisc.) به بخش خصوصی رئیس جمهور هشدار داد که او در خطر از دست دادن ویسکانسین و دیگر زنگ کمربند متحده به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump نوبت در کاخ سفید به پس زمینه برای رویدادهای سیاسی دموکرات منظور بالا بردن زنگ جدید ایالات متحده در مورد حقوق بشر اولویت های دموکرات مجموعه به نگه دارید برای بزرگ پلیس اصلاحات بیشتر (D) در ماه نوامبر با توجه به نیویورک تایمز.

بخشی از متن رایان اظهارات در یک رویداد به میزبانی Solamere یک شرکت گزارش مربوط به سال 2012 همسر در حال اجرا در حال حاضر-سن. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyMcCarthy در Roger سنگ: ‘رفت و آمد او درست بود’ گویا خشم تأکید بایدن نیاز به جذب لاتین پشتیبانی دموکراتیک وابسته به گروه اجرا می شود تبلیغات در کانزاس جمهوریخواه سنا اولیه بیشتر (R-یوتا) نشان داد که سابق ایران خانه رهبر ترس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi, Blumenaur محکوم ‘فاحش سوء استفاده از قدرت توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر اورگان معترضان ماموران فدرال اعزام به پورتلند ندارد آموزش در شورش کنترل: NYT مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال بلوک بودجه برای CDC, تماس, ردیابی و آزمایش در جدید امداد بیل: گزارش بیشتر می تواند از دست دادن خانه خود و دولت و همچنین کشورهای دیگر او انجام شده در سال 2016 از جمله ایران دژ آریزونا.

آریزونا, Ryan گفته بود “در حال حاضر روند در برابر ما” با توجه به زمان در حالی که او اضافه کرد که کشورهای دیگر مانند پنسیلوانیا نیز پتانسیل بایدن وانت.

تبلیغات

“بایدن برنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در این دسته از رای دهندگان 70 به 30 و در صورتی که چوب او نمی تواند برنده متحده مانند ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا گفت:” رایان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد رایان سخنان از تپه.

هشدار یکی از ترسناک و در عین حال برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش های که در حال حاضر به نظر می رسد در سوال میان کشت از نظر سنجی جدید نشان از رئیس جمهور انتهایی بایدن دو رقمی در سراسر کشور.

در مصاحبه با فاکس نیوز در این آخر هفته رئیس جمهور اصرار داشت که خود را در انتخابات نشان نمی دهد کل دامنه قدرت خود را با رای دهندگان و با اشاره به آنها به عنوان “جعلی پای صندوقهای رای است.”

“من از دست دادن نیست چرا که اینها جعلی پای صندوقهای رای است. آنها جعلی در سال 2016 و در حال حاضر آنها حتی بیشتر ، پای صندوق های رای بودند بسیار بدتر در سال 2016 گفت:” رئيس جمهور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر