مسکو:
یک دولت ویروس شناسی موسسه آغاز شده است آزمایش های انسانی این کشور دوم بالقوه COVID-19 واکسن تزریق اولین پنج داوطلبان با دوز در جولای 27, ریا خبرگزاری گزارش روز سه شنبه.

فرد احساس خوب آژانس گزارش شده است.

بعدی داوطلب در آزمون توسط بردار ویروس شناسی موسسه در سیبری را دریافت تزریق در جولای 30, ریا ذکر شده مصرف کننده ایمنی watchdog Rospotrebnadzor عنوان کرد و گفت.

دولت ثبت نام از تمام آزمایش های بالینی نشان می دهد که این موسسه است که نظارت Rospotrebnadzor است تست یک پپتید واکسن با استفاده از یک پلت فرم توسعه یافته برای ابولا.

دادگاه است و سپس می رود به مقیاس 100 داوطلب بین سنین 18 تا 60 آزمایش های بالینی ثبت نام را نشان می دهد. بردار در حال کار بر روی شش بالقوه COVID-19 واکسن سازمان بهداشت جهانی (WHO) سوابق نشان می دهد.

یک دولت جداگانه مرکز تحقیقات در مسکو Gamaleya موسسه اوایل تکمیل آزمایشات انسانی از یک آدنو مبتنی بر واکسن در اوایل این ماه و انتظار برای ورود در مقیاس بزرگ آزمایش در ماه اوت است.

بیش از 100 ممکن است واکسن در حال توسعه در سراسر جهان به تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس. حداقل چهار نفر در مرحله نهايي سوم انسانی محاکمه با توجه به اطلاعات از جمله سه توسعه در چین و دیگری در انگلیس.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر