روسی فضل اینتل گنجانده شد در مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه توجیهی روزانه: گزارش

هوش ارزیابی که روسیه تا به حال ارائه شده نعمت برای تشویق طالبان وابسته به داعش برای کشتن نیروهای ائتلاف در افغانستان گنجانده شد در یک نوشته توجیهی برای رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIntelligence نشان می دهد روسی نعمت منجر به مرگ چندین نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان: گزارش اوباما به نام Philonise فلوید قبل از برادر یادبود: NYT جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای پوشش دادن آهنگ خود را با حمله به حاکمیت قانون بیشتربا توجه به گزارش های متعدد.

سی ان ان برای اولین بار گزارش روز شنبه با استناد به یک منبع که نامش ذکر نشده که هوش گنجانده شد در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه جلسات در بهار. نیویورک تایمز بعدها گزارش با استناد به دو منابع بی نام که مقامات ارائه کتبی جلسه در اواخر فوریه به ناروا در مورد هوش ارزیابی.

و آسوشیتد پرسبا استناد به منابع ناشناس گزارش داد که روز شنبه مقامات ارشد در کاخ سفید آگاه بودند طبقه بندی شده هوش نشان می دهد روسیه ارائه شد نعمت برای قتل آمریکایی ها در اوایل سال 2019.

تبلیغات

یک مقام رسمی بنا به گزارش سی ان ان گفت ارزیابی شد تا با حمایت “چند قطعه از اطلاعات” است که پشتیبانی از این دیدگاه که وجود دارد تلاش های اطلاعاتی روسیه واحد GRU به پرداخت نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی در اما افزود که نیز وجود دارد که اطلاعات را نه تایید این دیدگاه است.

“این یک معامله بزرگ است. هنگامی که آن را در مورد ایالات متحده آمریکا نیروهای شما پس از آن 100 درصد با همه چیز شما کردم” این مقام گفت.

تهمت را رد کرده است که در جریان این موضوع و سی ان ان گزارش داد که او همیشه خواندن رئیس جمهور روزانه مختصری از پوشش برای پوشش.

این مقام گفت: اخبار شبکه اطلاعات بود به اندازه کافی جدی برای امنیت ملی شورای کارکنان به برگزاری یک جلسه در طول بهار به بحث در مورد “امکان پاسخ گزینه.”

دو مقام گفت: برابر اطلاعات شامل به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه توجیهی سند در فوریه سال 2020 است. یک مقام رسمی گفت: زمان آن را به نظر می رسد در یک مختصر در اواخر فوریه و دیگر ذکر شده در فوریه. 27 به طور خاص.

مقامات گفت: بار شرح هوش ارزیابی به عنوان جامد به اندازه کافی برای انتشار به طور گسترده تر در سراسر جامعه اطلاعاتی در مارس 4 مقاله در C. I. A جهان هوش نقد و بررسی.

تبلیغات

مقامات گفت: AP ارزیابی گنجانده شد در حداقل یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته روزانه هوش جلسات در اوایل بهار 2019.

اسوشیتد پرس گزارش می دهد که پس از آن-مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonNavarro: Bolton مجموعه خود را به عنوان “کاخ سفید warlord’ تهمت رسانهها و سپس حذف تصویری که شامل معترض فریاد “سفید قدرت’ روز شنبه را نشان می دهد – Coronavirus تجدید حیات غالب تر نیز گفته همکاران او در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در ارزیابی هوش در مارس 2019.

مقامات گفت: AP آنها را در نظر نمی اطلاعاتی ارزیابی در سال 2019 به ویژه فوری روسیه به عنوان دخالت در افغانستان جدید است. مقامات با آگاهی از بولتون آشکار جلسه برای رئیس جمهور گفت: از آن موجود نیست “عملی هوش” اما طبقه بندی شده ارزیابی روسی از نعمت بود و تنها هدف از این نشست با توجه به AP.

 

 

یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر به تپه مورد گزارش سی ان ان. تپه نیز رسیده به کاخ سفید در مورد’ بار گزارش همخوانی سی ان ان زودتر گزارش و گزارش AP.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد همیشه در حال جریان در مورد به اصطلاح “حملات نیروهای ما در افغانستان توسط روس ها” پس از چندین منابع خبری, آغاز, با, نیویورک تایمز گزارش اطلاعات در مورد روسیه گرفته شده است.

واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که روسیه نعمت تا به حال منجر به مرگ و میر ناشی از نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

“هیچ کس در جریان و یا گفته من @VP پنس یا رئیس ستاد @MarkMeadows در مورد به اصطلاح حمله به نیروهای ما در افغانستان توسط روس ها به عنوان گزارش از طریق یک منبع ناشناس’ با خبر جعلی @nytimes,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“همه انکار آن وجود داشته است بسیاری از حملات بر ما. هیچ کس سخت تر شده است در روسیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. با فاسد , جو بایدن,جو BidenBiden ضبط-تنظیم مالیات افزایش خواهد پول خود را و کار خود را از شبکه های کابلی تجمع کنوانسیون پوشش برای کاهش تعداد کارکنان بایدن در تهمت های تصویری از معترضان فریاد ” سفید قدرت: او ‘برداشت یک سمت بیشتر & اوباما روسیه روز زمینه مصرف بیش از قطعات مهم اوکراین – که در آن شکارچی ؟ احتمالا فقط یکی دیگر از ساختگی بار ضربه کار درست مثل خود شکست خورده روسیه جعل. که خود را ‘منبع’?” او اضافه شده است.

مورد گزارش در طول یک جلسه دوشنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: وجود دارد “هیچ اجماع در جامعه اطلاعاتی” در صحت اطلاعات و انکار کرد که تهمت بود در جریان اطلاعات است.

“او نمی داد در این و نه معاون رئیس جمهور” McEnany گفت.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ اجماع در اینتل جامعه و در واقعیت وجود دارد که نظرات مخالف و از برخی در داخل آن را,” او اضافه شده است.

فشرده اینکه اطلاعات در رئیس جمهور روزانه توجیهی McEnany گفت که “او شخصا در جریان این موضوع است.”

“این همه من می تواند به اشتراک گذاری با شما امروز این است که هر دو مدیر سازمان سیا مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد می تواند همه تایید نه رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور بود, جریان,” او اضافه شده است.

قانونگذاران در هر دو طرف راهرو هستند و خواستار پاسخ در مورد گزارش ها در مورد روسیه آموزي از جمله جمهوری خواهان که اغلب مردد به مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن.

بالای مقامات امنیتی انتقاد نشت اطلاعات به عنوان مخل به تحقیقات.

“هنگامی که در حال توسعه هوش ارزیابی اولیه تاکتیکی گزارش اغلب اضافی نیاز مجموعه و اعتبار. در کل مقدماتی نیروی حفاظت از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است در سراسر امنیت ملی جامعه و با متحدان آمریکا—به عنوان بخشی از تلاش های مداوم ما برای اطمینان از ایمنی از نیروهای ائتلاف در خارج از کشور” مدیر سازمان سیا Gina HaspelGina Cheri HaspelObama را ‘حاکمیت قانون’ نفاق سابق رئیس سازمان سیا: نه ” حق ” برای Haspel به تحسین در دولت از اتحادیه شیف برنامه جلسه عمومی با ما اینتل رئیس بیشتری در بیانیه ای گفت شنبه. “نشت سازش و مختل بحرانی رزمی کار به جمع آوری ارزیابی و نسبت مجرمیت.”

مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffeجان لی RatcliffeTop نماینده مجلس ایران خواستار پاسخ از کاخ سفید پس از گزارش در نعمت بر ما نیروهای بولتون می پرسد دادگاه به اخراج DOJ با توجه به شکست دولت به ادعای DOJ به دنبال سفارش ضابط موقت مسدود کردن بولتون کتاب انتشار مطلب در بیانیه ای جداگانه گفت که “انتخابی نشت هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده را مختل حیاتی رزمی کار به جمع آوری ارزیابی و کاهش تهدیدات و اماکن نیروهای ما در خطر است.”

او افزود: “آن نیز به سادگی با قرار دادن یک جرم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *