راسل وستبروک خارج عجیب و غریب پس از استدلال در مقابل رزمندگان می گوید: refs, طرفداران و رسانه ها را به او

ما فصل دیگری در جریان “راسل وستبروک در مقابل گلدن استیت واریرز” حماسه به عنوان Houston Rockets ستاره خارج شد از پنج شنبه شب پس از بازی چیدن دوم خود را با ویژگی های ناپاک در مد عجیب و غریب.

با تیم خود پیشرو با 35 امتیاز با شش دقیقه در سمت چپ بازی, Westbrook, elbowed رزمندگان گارد Damion لی در حالی که دو تن از آنان برای مبارزه ارتجاعی و این جفت ارز متعاقبا رد و بدل کلمات.

این استدلال به نوعی پس از آن ریخته و به رزمندگان’ نیمکت که در آن Wesbrook می تواند دیده می شود فریاد نشسته Marquese Chriss اندرو ویگینز و کلی تامپسون با Chriss و تامپسون صحبت کردن به عضو سابق شهر اوکلاهما تندر. زمانی که وستبروک بود همراهی و دور از گلدن استیت نیمکت او ضربه به Kevon Looney و شروع کرد به داد این مرد بزرگ.

او سپس ارزیابی خود را دومین ویژگی های ناپاک از بازی تحریک تخلیه اتوماتیک و شنیده می شود برخی از عشق از تعقیب مرکز جمعیت به عنوان او راه می رفت خارج از دادگاه. پس از او شکایت کرده است که NBA رسانه ها و طرفداران در حال تلاش برای “به رنگ او” به عنوان “پسر بد.”

“من فکر می کنم ب طرفداران رسانه های NBA [هستند] قرار داده و در یک موقعیت در حال حاضر که من واقعا نمی مجاز به انجام بسیار” وستبروک به خبرنگاران گفت:. “بدیهی است که من احساسی اما اگر شما به تماشای کلیپ بدیهی است که من آمار لی, اما آن را بر روی هدف است. من قصد دارم به شیشه او ضربه او گفت: چیزی به من گفت که چیزی به او. من ایستاده و یک مرد آمد و ربوده توپ از دست من. بچه ها می آیند در حال اجرا به من حرکت نمی کند اما من همیشه یکی می شود که رنگ به پسر بد در کل وضعیت است.”

وستبروک نیز تلاش برای توضیح دهید که چگونه او به پایان رسید تا بیش از رزمندگان ” نیمکت.

“من به دنبال در روی نیمکت و یکی از بچه های جوان می گوید:” چرا شما در راه رفتن بیش از اینجا,’ صحبت کردن ظروف سرباز یا مسافر به من و من برگشتم و گفت: “شما چه می گویند؟” او گفت:. “بنابراین در حال حاضر همه در حال اجرا را به من و سپس من راه رفتن به سمت چیزی که پس از آن Looney مراحل در مقابل من, بنابراین من احساس می کنم در یک موقعیت که در آن” من خوب اهل حال اهل روسیه است که هیچ کس نمی داند آنچه در آن به معنی. اما من به انجام یک کار بهتر از نگه داشتن خودم پاسخگو به عنوان یک استاندارد بسیار بالا است.”

او اظهار داشت که او باید شده اند تنها برای دریافت ویژگی های.

“من فقط فکر می کنم این ناعادلانه است که پس از همه که من تنها کسی که می شود یک فن آوری یا لگد,” او گفت:. “این عادلانه نیست. من اهمیتی نمی دهند چه کسی می گوید. آن را بسیاری از افراد دیگر درگیر در آن است که انجام بسیاری از چیزهایی که نیست, اما من یکی می شود که این فن آوری می شود خارج و پس از آن همه چیز سرد است و عقب می رود و بازی است.”

شما می توانید به تماشای کامل درگیری در ویدئو بالا.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>