بهداشت روستایی سیستم های فرح برای افزایش بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری است که می تواند پایمال کوچک و با کمبود بودجه روبرو بیمارستان در یک منطقه که در آن جمعیت به ویژه آسیب پذیر به عوارض جدی.

Coronavirus شیوع بیماری در ایالات متحده بوده است شدید ترین در شهرهای بزرگ و حومه مثل New York, New Orleans, سیاتل و منطقه واشنگتن دی سی. اما کارشناسان بهداشت روستایی می گویند آنها می دانند که این ویروس به رهبری راه خود را و آنها نگران هستند که جوامع کوچکتر هستند و حتی کمتر آماده مسئولیت رسیدگی به هجوم موارد از خود بزرگ-شهرستان همکاران.

“ما فقط دیده می شود اعداد بزرگ, خوشبختانه, اما من احساس می کنم همه چیز را من می گویم با COVID من باید با ‘هنوز'” گفت: ژاکلین بارتون درست است معاون رئیس جمهور از برنامه های بهداشت روستایی در ایالت واشنگتن بیمارستان انجمن.

تبلیغات

هنگامی که این ویروس می آیند کسانی که کارشناسان می گویند که آنها نگران هستند که میزان شدید و بحرانی موارد می تواند بالاتر از شهرهای بزرگ. ساکنان روستایی تمایل به مسن تر بیشتر احتمال دارد به بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا و بیماری های قلبی است که آنها را در معرض خطر بیشتری از عوارض جدی و در برخی از مناطق آنها بیشتر احتمال دارد به دود از ساکنان مناطق شهری است.

“جمعیت ما روستایی شهرستان در حال مسن تر و مریض تر. هنگامی که شما نگاه کنید در آن شرایط است که باعث می شود جمعیت بیشتر در معرض COVID-19 ما می بینیم که بسیاری از ما در روستایی شهرستانهای گفت:” امی Stevens, معاون رئیس جمهور از سیاست های بهداشتی موسسه اوهایو. “ما دیدن بالاتر از نرخ فقر در مناطق روستایی شهرستانهای استان است.”

کسانی که در فقیرترین مناطق روستایی شهرستان نیز بسیار کمتر به احتمال زیاد به بیمه شده با توجه به اقتصادی نوآوری است که آهنگ داده های سلامت در سراسر کشور است. میزان مرگ و میر در کسانی که فقیرترین شهرستانهای استان در حال حاضر به طور قابل توجهی بالاتر از در بهتر کردن استان ها و امید به زندگی است که قابل توجه پنج سال پایین تر است.

در همان زمان یک بیماری همه گیر از بیمارستان تعطیلی محدود مراقبت های بهداشتی ظرفیت در بسیاری از جوامع کوچکتر. بیش از 120 بیمارستان های روستایی بسته شده اند از سال 2010 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط سیسیل Sheps مرکز خدمات بهداشتی و پژوهش در دانشگاه کارولینای شمالی اکثریت شده اند که در آپالاچیا و جنوبی متحده است. هشت بیمارستان بسته اند فقط در سه ماه اول سال 2020 است.

جاذبه تهدید ناشی از coronavirus اضافه کردن فشار مالی به بیمارستان باقی مانده است که در حال حاضر فقط با تراشیدن. سیستم های بهداشتی صورت نگران کننده ای افزایش هزینه های آنها به عنوان سطح شیب دار تا کارکنان انبار لوازم و آماده شدن برای یک افزایش در حالی که در همان زمان آنها در حال از دست دادن درآمد به عنوان بیماران مبتلا به انصراف از کارهای معمول از معاینات منظم به انتخابی عملیات شده اند که به طور موقت به حالت تعلیق در بسیاری از کشورهای.

تبلیغات

“ما فقط خالی بیمارستان ها برای کسانی که هنوز نهفته است. آنها قادر به انجام روش های مانند مجموع زانو و لگن [تعویض],” درست است. “این نوع از طوفان کامل است که واقعا بسیار مورد. ما تعدادی از بیمارستان ها که کمتر از 30 روز پول نقد در دست است.”

“شما باید این بیماری همه گیر در آینده و بیمارستان ممکن است وجود داشته باشد زمانی که از آن بازدید,” او گفت:.

کوچکتر بیمارستان خیلی بیشتر احتمال دارد به غرق شود و آنها کمتر از یک قابلیت افزایش ظرفیت برای مقابله با هجوم موارد که یک شهر بزرگتر ممکن است قادر به رسیدگی است. برخی از سیستم های بهداشت روستایی در حال حاضر repurposed برخی از کلینیک های ماهواره ای به طور خاص رسیدگی بالقوه COVID-19 بيمار به منظور نگه داشتن آن دسته از بیماران دور از دیگر افراد در معرض خطر در حال حاضر در بیمارستان است.

ساخت بدتر از کمبود های شخصی, دنده محافظ و تست کیت تشدید در مناطق کوچکتر جمعیت. عمده نظام سلامت در یک شهر بزرگ ممکن است منظور از یک میلیون ماسک از یک تولید کننده در چین; که تولید کننده است و کمتر به احتمال زیاد برای بازگشت به تماس از یک کوچکتر سیستم مراقبت های بهداشتی است که تنها منظور از 15000 یا 20000 واحد است.

“آنها نه تنها حتی گرفتن زمان از بعد از تولید کنندگان به دلیل [تامین کنندگان هستند] triaging و همچنین” درست است.

تبلیغات

بهداشت عمومی ادارات در جوامع روستایی نیز اغلب understaffed و بودجه است. بسیاری از استان ها حتی ترکیب ادارات بهداشت با همسایگان خود و تقریبا هیچ ادارات بهداشت حتی در بهترین بودجه شهرهای بزرگ در این کشور به اندازه کافی کارکنان برای انجام این نوع از تماس با ردیابی لازم برای خرد کردن ویروس قبل از آن را می شکند به طور گسترده ای.

“در اوهایو ما بسیار غیر متمرکز نظام سلامت. که بدان معنی است که اکثریت ما سلامت عمومی نیروی کار و بهداشت عمومی بودجه در دولت در سطح محلی است. ما تنوع در سرمایه گذاری و نیروی کار در آن بخش” استیونس گفت.

کارشناسان بهداشت و درمان وجود دارد گفت: برخی از ساخته شده است در مزایای زندگی در جوامع روستایی است که ممکن است توضیح دهد که در بخشی که چرا این ویروس هنوز به شروع كردن به طور گسترده ای در بسیاری از جوامع روستایی. بسیار پایین تر تراکم جمعیت به معنی اجتماعی فاصله آسان تر است برای رسیدن به. بسیاری از جوامع روستایی نیست باید سیستم حمل و نقل عمومی — یک بار در کارگران کم درآمد در زمان عادی اما یک پتانسیل مثبت در یک بحران است که می تواند کمک کند به گسترش است.

گزارش های اولیه در شهر نیویورک نشان می دهد بزرگترین غلظت از موارد اتفاق می افتد در مناطق نزدیک به انتهای خطوط مترو به طور بالقوه نشان می دهد که هزینه های سواری طولانی در حمل و نقل عمومی می تواند منجر به گسترده تر گسترش یافته است.

در حالی که نیویورک شیوع ممکن است اوج در اوایل به دلیل شدید و انتقال و گسترش به جوامع روستایی است که تقریبا اجتناب ناپذیر — به تأخیر انداختن, به جای از بین بردن این تهدید است.

که می تواند خرید جوامع روستایی زمان بحرانی برای هر دو آماده سازی خود را در سیستم های بهداشتی و برای رساندن پیام به جامعه محلی در مورد بهترین راه برای محافظت از خود, باریک اما انتقادی پنجره فرصت برای نگه داشتن صورت منحنی پایین.

“در برخی از مناطق روستایی اوج ممکن است بعد, چرا که آنها لازم نیست که فشرده جمعیت مخلوط کردن است که شما در یک محیط شهری” گفت: جرمی Konyndyk یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی کمک کرد که منجر واکنش دولت اوباما به شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا. “اما آنها هنوز هم آن ضربه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im