هیاهو در مجلس بیش از درگیری در دهلی

دهلی نو:
اتحادیه دولت در روز چهارشنبه گفت: یک بحث برگزار خواهد شد در روزهای 11 و 12 مارس در هفته گذشته که خشونت را لرزاند شمال شرق دهلی نو منجر به مرگ بیش از 40 نفر است. این بود اما رد احزاب مخالف که گفت: آن را باید فورا شروع می شود.

توسعه پس از دو ماه از اختلالات و sloganeering در هر دو مجلس پارلمان خواسته های اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه استعفای برای عدم جلوگیری از خشونت. این اختلال در رسیدگی ادامه داد: در هر دو Lok سبها و Rajya سبها برای سومین روز متوالی در روز چهارشنبه.

“ما آماده برای بحث در Lok سبها در 11 مارس و در Rajya سبها در 12 اسفند” وزیر امور پارلمانی Pralhad Joshi گفت: در مجلس.

این اختلال در مجلس در روز سه شنبه باعث شده بود Lok سبها اسپیکر Om Birla به تماس برای یک جلسه از روسای همه احزاب سیاسی و اطمینان از نظم و انضباط در Lok سبها. اما Birla تا کنون نشده است قادر به متقاعد کردن نمایندگان مجلس است.

این مشکل تشدید شد روز دوشنبه زمانی که نمایندگان مجلس از Bharatiya Janata Party (BJP) و کنگره درگیر شدند در یک درگیری در Lok سبها چرا که خانه بود موکول بلافاصله برای روز. “ما اصرار دارند که دولت در بحث دهلی خشونت در خانه و گفت:” راهول گاندی رئیس سابق کنگره و Lok سبها عضو.

مخالفت نمایندگان مجلس از جمله کسانی که از کنگره Trinamool کنگره چپ Samajwadi و Bahujan Samaj حزب را رد کرده و پیشنهاد برای برگزاری یک بحث خشونت در سرمایه های ملی پس از هولی.

“من برگزار خواهد شد بحث و گفتگو با رهبر و رهبر مخالفان در زمان و تحت کدام قانون باید این بحث را در محل پس از هولی” گفت: معاون رئیس جمهور هند و Rajya سبها رئیس Venkaiah Naidu.

PTI کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>