روبیو, Warren, معرفی دارویی زنجیره تامین بررسی اندازه گیری: گزارش

دو سناتور ایالات متحده آمریکا می خواهم یک نقد و بررسی از مواد مخدر ایالات متحده در صنعت ساخت و ادعا کردند که در جریان بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض وابستگی به مواد مخدر تولید شده در چین و کشورهای دیگر.

رویترز گزارش روز شنبه که سنسور. مارکو روبیوMarco Antonio RubioSenators خواهد شد که دسترسی به اطلاعات در نعمت بر ما نیروهای شبه دفاع: قانونگذاران پاسخ تقاضا در گزارش روسی نعمت برای ما سربازان مرگ و میر در افغانستان | دفاع از لایحه اصلاحات هدف آلمان خروج پنتاگون برنامه دادن سلاح به پلیس این یادداشت: عربستان cringes در جدید برگ برنده مسابقه جنجال بیشتر (R-Fla.) و الیزابت وارنالیزابت WarrenPolitical استقرار طول می کشد یک ضربه به عنوان هرج و مرج حاکم عالی دیوان عالی مصرف کننده و مدیر دفتر می تواند از کار اخراج خواهد ژوئن ویلیامز: زمان برای جسارت از بایدن بیشتر (D-جرم.) معرفی یک لایحه دو حزبی شنبه که ایجاد یک مطالعه بر روی اثرات ایالات متحده با تکیه بر شرکت های خارجی که می آید به دستیابی به داروهای مورد نیاز.

روبیو گفت: سرویس خبری است که این لایحه ارائه قانونگذاران اطلاعات لازم به آدرس ناکارآمدی در ایالات متحده در زنجیره تامین است.

تبلیغات

“برای شکست دادن زمان COVID-19 بحران و بهتر تجهیز ایالات متحده در برابر آینده بیماری های همه گیر ما باید کنترل زنجیره تامین ما و تکیه کمتر در کشورهای خارجی برای ما مهم مواد مخدر” افزود وارن در بیانیه ای به اخبار سرویس.

علوم جلعاد شرکت در ایالات متحده در پشت تولید داروی ضد ویروسی Remdesivir این هفته اعلام کرد که این امر قیمت ویال از این دارو در حدود 400 دلار در هر دوز معادل حدود 2,340 برای نمونه 5-بعد طرح درمان. اعلام این خبر باعث سراسیمگی از خشم و انزجار از طرفداران کاهش داروهای تجویزی قیمت که استدلال کرد که مالیات دهندگان در حال حاضر کمک به تامین مالی مواد مخدر را توسعه می دهد.

“به عنوان یک شرکت Gilead در حال حاضر به ارزش بیش از 15 میلیارد دلار بیشتر از قبل از همه گیر در بخشی به دلیل آن انتظار دارد را به سود بسیار زیاد با شارژ بیش از $3,000 به مواد مخدر آنها در حال حاضر توسعه یافته سال پیش” سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersPolitical استقرار طول می کشد یک ضربه به عنوان هرج و مرج حاکم عالی Twitch به طور موقت تعلیق تهمت حساب بیش از ‘نفرت انگیز رفتار’ خوان ویلیامز: زمان برای جسارت از بایدن بیشتر (I-Vt.) توییتی. “حرص و آز خود را باید متوقف شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>