Rs50 لاخ جبران به سلامت کارگران که مردن به علت covid-19: Odisha سانتی متر

دهلی نو:
همه کارگران بهداشت و درمان از جمله پزشکان که می میرند در حالی که مبارزه با covid-19 داده خواهد شد “شهدا” وضعیت و ارائه آنها به دولت تشییع جنازه Odisha وزیر Naveen Patnaik اعلام کرد. او همچنین گفت که خانواده خود را دریافت غرامت از Rs5, mn هر.

اگر یک کارگر بهداشت در یک بیمارستان دولتی یا دولت کارمند می میرد در حالی که مبارزه با این بیماری همه گیر و سپس خود و یا خانواده خود را ادامه خواهد داد برای دریافت کامل حقوق و دستمزد تا مرحوم واقعی سن بازنشستگی Patnaik گفت: در یک پیام ویدئویی به مردم از دولت است.

“جنگ در حال مبارزه با پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان در خط مقدم کمک های خدمات پشتیبانی. در غیاب هر گونه درمان یا واکسن آن در مبارزه با جنگ برای ما در حال قرار دادن خود را در مقابل. ما یک سنت غنی از ارج نهادن به ما شجاع دل که مبارزه برای کشور و اذعان عالی خود را قربانی” رئیس وزیر گفت.

“کل نژاد بشر است که در مبارزه با کروناویروس و جهان از دست داده است بیش از 2 لاخ زندگی می کند در طول سه ماه. هیچ قاره بخشوده شده است و بسیاری از کشورها در حالت جنگ با این نامرئی دشمن,” او اضافه شده است.

اعلام می آید در این زمینه از پزشکان و کارکنان بهداشتی در مواجهه با خشونت در محیط کاری و هندی انجمن پزشکی تصمیم گرفته است برای مشاهده مارس 23 به عنوان یک روز سیاه و کار با نوارهای سیاه برای برجسته کردن وضعیت اسفبار خود در زمان بحران است.

“دولت در همگرایی با دولت هند طرح اطمینان حاصل شود که Rs50 لاخ داده شده است برای تمام پرسنل بهداشتی درمانی (دولتی و خصوصی) و اعضای دیگر خدمات پشتیبانی که از دست دادن زندگی خود را در مبارزه با covid-19″,” Patnaik گفت.

رئیس جمهوری گفت: یک طرح دقیق خواهد بود برقرار شناخت سلامت کارگران قربانی. خانواده ها از همه پرسنل دولتی (پزشکی و دیگران) ادامه خواهد داد برای دریافت حقوق و دستمزد کامل تا تاریخ بازنشستگی.

Patnaik مردم هشدار داد از حمله به سلامت کارگران و هشدار داد اقدام تحت امنیت ملی عمل می کنند در مقابل کسانی که حمله به پزشکان و کارکنان پشتیبانی. “من درخواست تجدید نظر به هر کس که به عنوان یک جامعه ما باید بسیار سپاسگزار جسورانه و فداکارانه خدمات ارائه شده توسط ما پزشکان و متخصصان سلامت است. لطفا به یاد داشته باشید که هر عمل در برابر آنها یک عمل در برابر دولت است. در مورد هر کسی که زیاده روی در هر عمل است که مزاحم و یا بی احترامی کنند و کیفری اقدام خواهد شد در برابر آنها از جمله با استناد به مفاد امنیت ملی عمل می کنند,” او گفت:.

تا مطمئن شوید که هیچ درمانی-کارگر فوت شده در Odisha و در عین حال با توجه به covid-19. همانطور که از 21 مارس دولت گزارش 79 موارد مثبت covid-19 از جمله مرگ و پس از آن برای اولین بار گزارش یک مورد در 15 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>