Roshni Dinaker سهام خود را تجربه

رواج موسسه هنر و طراحی ارائه یک وبینار در 10 ژوئن در 11 am. کلاس انجام خواهد شد توسط بنگلور-بر اساس فیلم طراح صحنه و لباس و مدیر Roshni Dinaker.

Roshni که آغاز شده به عنوان یک طراح مد forayed به طراحی لباس برای فیلم و مشغول به کار در کانادا, Tamil و Malayalam film صنایع. او شروع به خاموش با Kannada film Shubham و برنده جایزه دولت به عنوان بهترین مدیر صحنه و لباس برای Kallaralli Hoovagi کارگردان TS Nagabharana. است که همه Roshni همچنین کارگردانی اولین فیلم من داستان در Malayalam شامل Prithviraj Sukimaran و Parvathy. او در حال حاضر طراحی لباس برای دارشان را Madakari Nayaka.

این بنگلور-بر اساس طراح-مدیر مذاکرات به MetroPlus در مورد کلاس های آنلاین طراحی لباس, فیلم ها و بیشتر. گزیده ای

چگونه موثر هستند کلاس های آنلاین?

در میان COVID-19 من احساس می کنم کلاس های آنلاین هستند یک برکت و رحمت به عنوان کسانی که نمی توان در حال حاضر از لحاظ جسمی نیز می تواند دسترسی به دانش به اشتراک گذاشته آنلاین. حداقل این ترتیب آنها می توانند یاد بگیرند و انتخاب کنید تا به تفاوت های ظریف است که به اشتراک گذاشته شده است تقریبا.

مهم نیست از کجا و چگونه آموزش و پرورش و یا دانش به اشتراک گذاشته شده است. اگر شما به مقصد به دریافت دانش آن را به شما صرف نظر از محل و متوسط.

چه خواهد شد شما آموزش در وبینار?

آن است که دقیقا همان آموزش است. من نمی خواهم به استفاده از اصطلاح آموزش. من خواهد بود در تعامل با دانش آموزان است. من معتقدم عبارت ‘آموزش’ دارای معانی منفی است. من نمی خواهد در قالب هر کسی نه طراحان جوان آموزش داده شود برای کپی کردن کار من و یا من سبک از تفکر است. ما همه افراد و فردیت مهم است که در طراحی. کپی کار هیچ ارزش در جهان از خلاقیت است.

آیا این موضوعات به شما خواهد شد پوشش خود را در جلسه?

Roshni Dinaker shares her experiences

وجود دارد عدم درک از طراحی مد و لباس طراحی. بسیاری از اشتباه هستند و این چیزی است که ما در حال هدف قرار دادن. ما خواهد شد بحث در مورد تفاوت بین این دو است. کمک به آنها را درک واقعیت زمین مورد صنعت و آماده سازی طراحان به فکر می کنم در خارج از جعبه به موفقیت در حرفه خود. من جلسه را عمدتا پوشش طراحی صحنه و لباس به عنوان من احساس می کنم که با برخورد نمی اغلب. آنچه انجام شده است در لباس و چه تأثیرات یک طراح زمانی که او طراحی لباس.

خود را به ما بگویید تاخت و تاز کردن به فیلم به عنوان یک طراح صحنه و لباس.

آن را توسط شانس. من تا به حال نه آن را برنامه ریزی شده. من تحت تاثیر قرار بود توسط طراح صحنه و لباس Bhanu Athaiya که برنده اسکار برای کار در گاندی. زمانی که من این شانس را به طراحی لباس برای Shubham, من آن را در زمان ،

شما همچنین کارگردانی فیلم…

بله, آن را به من کارگردان اولین و یک تجربه یادگیری است. برای من این بود که مهم نیست که چقدر شما تماشای کسی که رانندگی آن را یک داستان متفاوت که شما را به چرخ. من تا به حال خود من ترس ها و چالش ها. نشستن در صندلی کارگردان است که همه در یک فرایند ساخت و ساز — از سمت راست کوچک, عکس کوچک ،

شما مستقیم فیلم بیشتر?

قطعا. اما من می خواهم به طراحی بیش از حد. در واقع من را تا هر چیزی است که چالش های من است. در واقع فیلم بعدی من خواهد بود یک فیلم اکشن هندی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>