Rory McIlroy roars به 2-شات سرب در WGC مکزیک قهرمانی

Rory McIlroy روشن او به ور رفتن معمولا برای مکزیک قهرمانی و آن را به یک دنیا تفاوت. این کمک می کند که او هنوز هم ضربه زدن به توپ مانند شماره 1 بازیکن در جهان است.

McIlroy پاره پاره 4-آهن از 275 متری به هوا نازک در چپولتپک به 15 پا برای عقاب در دوم خود را سوراخ یکشنبه ساخته شده پنج birdies و باز مکزیک قهرمانی با 6-تحت-par 65 برای دو شات منجر شود.

این یک گلف جهان در مسابقات قهرمانی صورتی که McIlroy نشده برنده به عنوان او تلاش می کند برای پیوستن به داستین جانسون به عنوان تنها بازیکنان را به نفع خود تمام چهار نفر از آنها.

جاستین توماس و Bubba Watson شد در 67.

ابراهیم Ancer مکزیک کردم برخی از بزرگترین, به سلامتی, به ویژه هنگامی که او زد سه متوالی birdies برای غلبه بر یک شروع است. او باز با 70.

البته در مورد 7,800 فوت بالاتر از سطح دریا است ایده آل برای McIlroy راه او راه اندازی توپ.

اما این در مورد قرار دادن. او تنها 26 putts و رتبه 4 در کلید قرار دادن آمار برای دور.

او ویژگی های که به طور منظم 34 اینچ ور رفتن معمولا. یک هفته پیش در Riviera باشگاه های کشور در لس آنجلس او سعی 35-اینچ ور رفتن معمولا برای کمک به خود را شانه و آرنج در یک موقعیت بهتر. اما او گفت: آن صدمه دیده است با پوشش تا putts و هزینه آن او است. McIlroy گره خورده بود برای 54 سوراخ سرب و گلوله 73 در دور نهایی از جمله سه گانه دیو در پنجم سوراخ و پنجم

“این کاملا کار راه من می خواهم آن را به طوری که من رفت و برگشت به 34 اینچ,” او گفت:. “من فقط احساس کمی راحت تر از امروز بود و با دیدن من خطوط کمی بهتر است. و بله, آن یک روز خوب است.”

واتسون در مکزیک وارد در قاب ذهن گم شده و پس از برش در فرانسه که در آن او گفت که او به توپ ضربه بزرگ اما نمی تواند یک توپ. او در اطراف گیر برای تعطیلات آخر هفته به نام جاستین بیبر و تا به حال چهار نفری از پاپ در لیکساید.

“رهایی از آن و فقط برخی از سرگرم کننده و متوجه شدم در یک قاب از ذهن” واتسون گفت. “کسی که درباره از دست رفته قطع واقعا ؟ ما باید چیزهای دیگر به نگرانی در مورد.”

جانسون که رفته یک سال بدون برد باز با 76, خود را در بالاترین دور باز پس انگلیسی ها باز در کرنوستی در سال 2018 است. او تنها مرغک بود در شماره 1 پس از ساخت به نوبه خود. او ضربه 3-چوب در 303-حیاط سوراخ به 8 پا و از دست رفته عقاب زدن توپ.

لوئیس دکتر فلانی بیلی Horschel, Bryson DeChambeau و کوری Conners شد در 67. Conners در موقعیت به نگه داشتن سرعت با McIlroy تا زمانی که از دست رفته 10-پا مرغک در 15 سوراخ و پس از آن از دست رفته 18-inch پر زدن توپ.

جان رحم که یک ریاضی شانس برای رسیدن به شماره 1 با یک پیروزی را ندارد مرغک تا 15 سوراخ و هنوز هم سالم 72. Adam Scott, که برنده آخر هفته گذشته در Riviera باز با 74 همراه با Jordan Spieth.

تنها 18 بازیکن از 72-مرد میدان شکست پر.

PGA Tour: Kyle استنلی شات 8-تحت 64 به دو سکته مغزی منجر شود در PGA Tour پورتوریکو باز در ریو گراند.

استنلی دو زمان PGA Tour برنده بود نه birdies و یک دیو در باد می وزد بعد از ظهر در شرایط Coco ساحل گلف & باشگاه کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>