سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyFive چسبیده امتیاز به یک T coronavirus مقابله Coronavirus اضطراب گسترش در سراسر کاپیتول هیل اوباما و نگرانی بیش کوچکتر چک برای پایین تر بگیر بیشتر (R-Utah) در یکشنبه دوم شد سناتور به خود قرنطینه پس از سن. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulSenate بسته در تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه دموکرات بلک در 200 چک تخفیف در طرح محرک ارشد اوباما و شی به پرداخت های مستقیم در جلسه نشست بیشتر (R-Ky.) اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

اعلام در آمد کمتر از یک ساعت پس از سنا به برگزاری یک رویه رای در یک coronavirus بسته محرک ترک رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت یکشنبه به مذاکرات پیش نویس بسته محرک بدون مقابله با دموکرات شماره 2 جمهوریخواه: ‘سست به پایان می رسد” اما توافق در مورد ‘خطوط کلی’ از محرک بیشتر معامله (R-Ky.) کوتاه دیگر اوباما رای بدهند.

“پس سناتور رامنی نشسته در کنار سناتور پل برای مدت طولانی در روزهای اخیر و سازگار با CDC ارشاد حضور پزشک دستور داده است او را بلافاصله به خود قرنطینه و نه به رای در سنا طبقه” رامنی گفت در بیانیه ای در روز یکشنبه.

تبلیغات

رامنی دفتر اضافه شده است که یوتا سناتور “هیچ سیستم اما تست خواهد شد.”
  
رامنی تصمیم پس از آن. مایک لیمایکل (مایک) Sibley LeeSenate عبور می کند خانه coronavirus کمک لایحه ارسال آن به ناروا سنا تخلیه 77 روز گسترش نظارت قدرت این هفته: سنا توازن نظارت مبارزه با رشد coronavirus نگرانی بیشتر (R-یوتا) اعلام کرد او نیز خود قرنطینه در پاسخ به پل آزمایش مثبت است. آنها از چند نوروزی که در حال حاضر در قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض به فردی که تست مثبت است.

مک کانل خواهد نیاز به 60 رای و دموکراتیک حمایت به تصویب رویه مانع در بسته محرک. تصمیمات متعدد نوروزی به خود قرنطینه به طور موقت برش دور در سنا روحانی در 53-47 اکثریت.

رامنی خواست همکاران خود را برای حمایت از عظیم بسته محرک او بوده است که درگیر در مذاکره.

“او خواستار اعضا به تصویب یک بسته امداد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است که فراهم می کند برای کمک به خانواده های کارگران و کسب و کارهای کوچک” او گفت:.
 
با پل لی و رامنی خود قرنطینه و همچنین سنسور. کوری گاردنرCory اسکات GardnerCory گاردنر به خود قرنطینه جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سناتور به ارائه لایحه حفاظت — آنها گوش Giffords تایید بایدن به عنوان تفنگ ایمنی برای انتخاب رئیس جمهور بیشتر (R-Colo.) و ریک اسکات (R-Fla.), که اعلام کرده بود آنها خود قرنطینه پس از تماس با افرادی که آزمایش مثبت از شکست در سنا در حال حاضر 48-47. سنسور. تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzPence دوم بانوی تست منفی برای coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن باعث دفاع تولید عمل در coronavirus مبارزه با تشکر. گونزالس به خود قرنطینه پس از آمدن در تماس با COVID-19 مورد بیشتر (R-تگزاس) و لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamThe یادداشت: دموکرات ها دست و پنجه نرم کردن با ویروس پاسخ پنج چسبیده امتیاز به یک T coronavirus مقابله دموکرات بلک در 200 چک تخفیف در طرح محرک اقتصادی بیشتر (R-S. C.) قبلا خود قرنطینه اما در حال خروج از انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de