سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyCoronavirus محرک مذاکرات ضربه شکست به عنوان متجاوزین برامدگی لبه طبقات سنگ پل coronavirus تشخیص می فرستد تکان طریق مجلس سنا مغلوب ساختن پیشی جستن پس از شنیدن رامنی در خود-قرنطینه: ‘هی که خیلی بد تر (R-یوتا) ناودان یک گروه از مورمون خانواده هایی که جمع شده بودند در شهر سالت لیک در فرودگاه بیش از آخر هفته به خانه خوش آمدید گروهی از مبلغان در Facebook پست در روز دوشنبه خواستار آنها را “غیر مسئولانه است.”

در حال حاضر حذف پست یوتا سناتور نوشت که پدر و مادر باید انتخاب کنید تا بزرگسالان جوان از بازگشت از کار تبلیغی در خارج از کشور “به تنهایی” و جلوگیری از اجتماعات بزرگ به عنوان در هر دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و مقامات دولتی.

“این است و غیر مسئولانه” او ارسال شده است. “لطفا انتخاب کنید تا خود را از فرودگاه به تنهایی و به کمک آنها به شدت به دنبال خود قرنطینه روش های خود را برای اولین بار 14 روز در خانه. ما نیاز به کار با هم برای امن نگه داشتن جوامع ما.”

تبلیغات

رامنی بود پیوست و در نقد خود از جمع آوری توسط دیگر رهبران یوتا از جمله رژیم صهیونیستی است. گری هربرت (R) که در توییتی که این رویداد “خطرناک است.”

“به عنوان مبلغان بازگشت به خانه با توجه به گسترش COVID-19 سراسر جهان آنها نباید ملاقات توسط گروه خانواده یا دوستان است. زیادی خوش آمدید احزاب خطرناک هستند و تا حد زیادی می تواند افزایش شیوع کروناویروس در کشور ما,” او نوشت.

“پدر و مادر لطفا رفتن به فرودگاه به تنهایی برای خود را انتخاب کنید بازگشت مبلغان و کمک به آنها به شدت به دنبال خود انزوا روش های خود را برای اولین بار 14 روز در خانه” هربرت اضافه شده است.

بیش از 80 مورد از coronavirus تایید شده اند در سراسر ایالت یوتا در حالی که این بیماری در حال حاضر آلوده بیش از 370,000 در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im