رامنی Sinema درخواست CDC توسعه های زمان واقعی گزارش روش: ما این است که این منحنی’

سنسور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyThrow ایران را بنغازی راهکار در مغلوب ساختن پیشی جستن را فاجعه بار coronavirus پاسخ تهمت می گوید خروج از رامنی از نیروی کار نشان می دهد که او هنوز هم نگه داشتن کینه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – را مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد کار می کند ؟ بیشتر (R-یوتا) و Kyrsten Sinema (D-Ariz.) درخواست مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توسعه یک روش real-time ملی گزارش از coronavirus موارد گفت: آنها نگران این ایالات متحده است که “در پشت منحنی.”

دو سناتور ارسال نامه ای به مدیر CDC رابرت Redfield درخواست آژانس فدرال برای نوسازی آن قابلیت های گزارش دهی و گفت آن زمان “قابل توجهی” تلاش “ممکن است به اندازه کافی برای تجهیز ما برای پاسخ به عنوان سریع به عنوان مورد نیاز است.” نوشته اند که در زمان واقعی گزارش ملی مورد نیاز است برای اندازه گیری “اندازه و دامنه COVID-19 شیوع” به خصوص که کشورهای مانند گرجستان و اوکلاهما حرکت به بازگشایی شده است.

“ما عمیقا نگران فدرال مقامات بهداشت عمومی در حال پشت منحنی در ارزیابی سلامت عمومی سطح تهدید چرا که آنها فاقد فوری دید به سلامت جامعه اطلاعات” سناتور نوشت.

تبلیغات

“هر گونه اختلاف بین دولت گزارش روش ایجاد تاخیر در تجزیه و تحلیل داده ها و این تاخیر به نوبه خود مانع دولت فدرال توانایی برای کمک به دولت های ایالتی و محلی مناسب توزیع منابع و یا پایدار و موثر در تصمیم گیری در سیاست” در این نامه همچنان ادامه دارد.

رامنی و Sinema نوشت که کمتر از 10 درصد از بیماری گزارش شده در راه است که اجازه می دهد تا برای زمان واقعی تجزیه و تحلیل. سناتور تشویق CDC برای کمک به دولت های ایالتی و محلی سلامت سیستم های مدرن جمع آوری داده ها و روش های.

دو حزبی سناتور گفت: 1 میلیارد دلار در بودجه ارائه شده به CDC این هفته تعیین شده است به بهداشت عمومی اطلاعات نظارت و تجزیه و تحلیل زیرساخت های نوسازی آزمون, گزارش و نیروی کار پشتیبانی می کند.

قانونگذاران به نام برای جمعآوری اطلاعات از سیستم “حداقل” شامل جمع آوری اطلاعات مورد از دولت محلی و ادارات بهداشت و پزشکان و بیمارستان و آزمایشگاه و خو یش. داده های گزارش همچنین نیاز به انتشار نرخ بستری شکسته اساسی شرایط بهداشت و درمان برای بیماران مبتلا به هر بیماری زمینهای و نتایج خود را.

CDC همچنین باید گزارش نرخ واحد مراقبت های ویژه پذیرش و مدت اقامت و بازیابی و اطلاعات مرگ و میر. “مناسب” اطلاعات دموگرافيک است را شامل می شود و همچنین.

تبلیغات

“این نه اولین عفونی بیماری همه گیر در ایالات متحده و نه خواهد بود آخر” سناتور نوشت. “در حال حاضر زمان برای ایجاد زیرساخت برای زمان واقعی گزارش قدرتمند برای آماده سازی ما برای یک پتانسیل موج دوم COVID-19 و هر آینده همه گیر.”

“تنها با قوی در نزدیکی زمان واقعی گزارش می تواند ملت ما به طور موثر پاسخ به COVID-19 و آینده بیماری های همه گیر” آنها اضافه شده است.

آمریکا تایید کرده است حداقل 867,459 coronavirus موارد در کشور منجر به حداقل 49,804 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر