رامنی می گوید او می خواهد به بخشی از تغییر بین رای دهندگان و عربستان

سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyRomney می گوید او می خواهد به بخشی از تغییر بین رای دهندگان و ایران گزارش می دهند که بوش نمی خواهد حمایت تهمت انتخاب مجدد ” به طور کامل ساخته شده,’ سخنگوی میگه تپه 12:30 گزارش: هزاران نفر در انتظار جورج فلوید را هوستون ملاقات بیشتر (R-Utah) در روز دوشنبه گفت: حزب اتحاد “یک embarrassingly سهم کوچک آفریقایی آرا” و می خواهم به تغییر است که یک روز پس از راهپیمایی در اعتراض در واشنگتن است.

رامنی گفت که او در حال کار با چند جمهوری خواه همکاران در قانون به “ایجاد برخی از تغییرات به راه ما policing” در تلاش برای سرکوب نابجا افسران که نقض حقوق مدنی و یا استفاده بیش از حد زور علیه مردم برخی از نژادها.

اما رامنی گفت که او نمی مارس برای علت یکشنبه به دلیل سیاست بلکه به این دلیل او احساس می کرد که او وظیفه اخلاقی پس از تماشای آنچه که او به نام “قتل فجیع” جورج فلوید در مینیاپولیس.

تبلیغات

“من نمی دانم که من نگاه به این موضوع از یک سیاسی لنز. من حزب بدیهی است که یک embarrassingly سهم کوچک آفریقایی رای. من قطعا در انتخابات و ما از” او گفت:. “من می خواهم برای دیدن است که تغییر کند.”

“اما این چیزی نیست که انگیزه من برای ایستادن و صحبت می کنند. من تو را دیدم یک شنیع قتل انجام شده توسط یک فرد با نشان” او گفت:.

خروج سنجی در بر داشت رامنی در زمان 6 درصد از رای که او زد علیه و سپس رئیس جمهور اوباما در سال 2012. رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichigan به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای آلاسکا شکارچیان برای کشتن گرگ نوزادان و توله خرس: گزارش ارتش دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات بیشتر برنده 8 درصد از آرا در سال 2020 مسابقه دموکرات هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonRomney می گوید او می خواهد به بخشی از تغییر بین رای دهندگان و اوباما جو بایدن ایده آل VP Condoleezza Rice صدای شیپور شیپور خاموشی ناظر انتخابات به عقب راندن بر نظرسنجی نشان بایدن با دو رقمی سرب بیشتربا توجه به نظرسنجی های خروج.

رامنی گفت: فلوید مرگ است “دورافتاده” و “یک مورد شدید” و تأکید کرد که “اکثریت قریب به اتفاق ما پرسنل اجرای قانون عالی هستند مردان و زنان انجام یک کار است که فوق العاده ارزشمند و یکی که من اعتماد به نفس است.”

رامنی افزود: “وقتی یک سیب بد کردم آن بود اشاره کرد و خطاب.”

یوتا سناتور گفت که او قصد دارد به معرفی یک جمهوری خواه یا دو حزبی پلیس لایحه اصلاحات و گفت: او در اوایل روز دوشنبه با سن. Tim Scottتیموتی (Tim) یوجین ScottRomney می گوید او می خواهد به بخشی از تغییر بین رای دهندگان و عربستان کامالا هریس: ‘توهین’ رند پل برگزار شد تا ضد مجازات لایحه در روز جورج فلوید تشییع جنازه توافق قانونگذاران چوب به مغلوب ساختن پیشی جستن در میان جدید انتقاد بیشتر (S. C.) تنها آفریقایی آمریکایی سناتور جمهوری خواه در مورد پتانسیل ایده های.

تبلیغات

“من دولت آشکار است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. اگر بی عدالتی ما می خواهیم برای اصلاح آن است. اگر تعصب ما می خواهید به تغییر است. اگر تعصب ما امیدواریم که به مردم یک دیدگاه متفاوت است و ما می توانیم با ارائه یک حس برابری در میان مردم ما,” او گفت:.

او اشاره کرد که دموکرات ها که پرده برداری از یک پلیس اصلاحات لایحه اوایل روز دوشنبه از دسترس نیست به هر جمهوریخواهان به بحث در مورد این قانون از قبل.

او گفت: عدم توسعه نشان می دهد آن را “طراحی شده است که یک پیام تکه.”

او گفت که او امیدوار است برای کنار هم قرار دادن آنچه در نهایت خواهد شد در آینده قوانین به اصلاحات پلیس است که می تواند با تصویب مجلس سنا.

او گفت: هر قانون “باید به مردم در هر دو طرف راهرو با هم کار کنید.”

رامنی را رد کرد و خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و یا لغو پلیس به عنوان “احمقانه است.”

“ما در حال رفتن به خلاص شدن از پلیس. این یک ایده احمقانه. خواهد بود آجیل به فکر می کنم ما در حال رفتن به کاهش تعهد ما به پلیس” او گفت:.

“در همان زمان پیدا کردن راه هایی برای کاهش هر گونه تعصب است که ممکن است وجود داشته باشد در بخشی از فردی و یا ماموران به کاهش سیستمیک نژادپرستی کسانی که اولویت بالا است و باید به شدت در نظر گرفته و به دنبال” او گفت:.

رامنی گفت: تصمیم خود را به مارس یکشنبه ساده بود.

“قصد من بود به سادگی به اشاره است که من ناراحت شد به عنوان نفر اعضای خانواده من,” او گفت که پسرش و نوه ها نیز از راهپیمایی معترضان.

“تمام خانواده ما بسیار متحرک در مورد تعصب و تعصب که اغلب هنوز هم وجود دارد در یک کشور است که زمین رایگان و آن تاسیس شد و پس از یک اصل است که همه مردان ایجاد شده در تصویر خدا هستند و در برابر قانون” او گفت:.

رامنی گفت که او صحبت کرده است با رئیس جمهور تهمت یا با خانواده جورج فلوید در مورد سیاه زندگی مهم جنبش و یا نیاز به قانون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>