رامنی راهپیمایی با جورج فلوید معترضان در DC

سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض سابق ستاد مشترک رئیس: تهمت و تهدید به استفاده از ارتش در تظاهرات ‘بسیار خطرناک’ Ex-وزیر دفاع انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از ارتش برای ‘حزبی اهداف سیاسی” بیشتر (R-یوتا) پیوست و در تظاهرات و راهپیمایی در واشنگتن در پاسخ به مرگ جورج فلوید روز یکشنبه به تظاهرات ادامه رفت و برگشت به کشور یمن خواستار پلیس اصلاحات.

ویدئوها و عکس ها از این رویداد نشان داد که رامنی راه رفتن در خیابان در حالی که با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus که مقامات بهداشت هشدار داده اند می تواند سنبله به عنوان یک نتیجه از تظاهرات گسترده در سراسر کشور است. در مصاحبه با NBC رامنی توضیح داد که “بسیاری از صداهای” نیاز به هم پیوستن و ایستادگی در برابر نژاد پرستی در آمریکا

“ما نیاز به یک صدا علیه نژاد پرستی, ما نیاز بسیاری از صداها در برابر نژاد پرستی و در برابر خشونت. و ما نیاز به ایستادن و می گویند ‘Black Lives Matter’,” او گفت: یک خبرنگار NBC.

تبلیغات

یک درخواست برای نظر بیشتر از سناتور دفتر شد و بلافاصله بازگشت. سناتور بعد خود را اعلام کرد ظاهر خود را در کانال های رسانه های اجتماعی به tweeting: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

تبلیغات

تظاهرات را لرزاند شهرستانها در سراسر کشور از جمله واشنگتن دی سی برای روز در پاسخ مرگ فلوید, گزارشی مرد کشته شده در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. تصویری از این حادثه نشان داد یک افسر با زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه با وجود فلوید که دستبند بر روی زمین است.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش زوکربرگ چان-بودجه دانشمندان قلم ‘نامه ای از نگرانی’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات بیشتر در روز های اخیر صورت گرفته با رهبران دولت به استفاده از گارد ملی است و هر دو حزب مواجه انتقاد اصرار فرمانداران به “تسلط” تظاهرکنندگان و تویت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

رامنی دارای عناوین ساخته شده در ماه های اخیر برای شکستن با رئیس جمهور در تعدادی از مسائل کلیدی; در ژانویه او تنها سناتور جمهوری خواه در این انتخابات رئیس جمهور را حذف از دفتر و در ماه فوریه او از اقیانوس اطلس گفت که او به احتمال زیاد نوشتن در خود نام خود را در سال 2020 ریاست جمهوری رای به عنوان او را در سال 2016.

به روز شده در 6:35 بعد از ظهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>