رامنی انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف برای راجر سنگ: ‘بی سابقه ای تاریخی فساد’

اوباما سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyDemocrats امید برای جزر و مدی لحظه در گرجستان با دو کرسی سنا در بازی ششم ایران سناتور بعید است که برای شرکت در کنوانسیون حزب جمهوری خواه کخ-حمایت گروه خواستار سنا به مخالفت با ‘کمک مالی از کشورهای در تبلیغات جدید تر (Utah) در روز شنبه به شدت محکوم کرد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای رفت و آمد راجر سنگ: ‘فاسد ترین رئیس جمهور در تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید 2018 به ما حمله سایبری در روسیه, ترول مزرعه تهمت توییتهایی حمایت خود را از گویا مواد غذایی در میان تحریم بیشتر‘s تخفیف برای متحد دیرین سیاسی و محرم راجر سنگراجر Jason StoneDemocrats انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای رفت و آمد راجر سنگ: ‘فاسد ترین رئیس جمهور در تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد راجر سنگ حکم دادگاه تجدید نظر را رد می کند سنگ را حرکت برای به تاخیر انداختن حکم زندان بیشتربرچسب آن را “تاریخی فساد است.”

“سابقه تاریخی فساد: رئیس جمهور آمریکا رفت و آمد این جمله از یک فرد محکوم به توسط یک هیئت منصفه از دروغ گفتن به سپر که خیلی جمهور” رامنی توییتی صبح روز شنبه.

تبلیغات

رامنی یک آواز مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد یکی از اولین قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به مذاکرات رئیس جمهور تخفیف برای سنگ بود که محکوم به بیش از سه سال در زندان قبل از تخفیف.

سنگ به اعدام محکوم شده در سال گذشته از دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و انسداد رسمی اقدام. او با توجه به گزارش به زندان در روز سه شنبه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در پا به رفت و آمد خود را از جمله.

– در حال توسعه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>