رامنی: بایدن Burisma کاوشگر ‘به نظر می رسد سیاسی’

سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyRoberts انتقاد شومر برای ‘خطرناک’ در سخنان Kavanaugh, Gorsuch تگزاس آغاز نبرد حساس برای خانه کنترل رامنی می شود تشویق ایستاده برای استیضاح رای در طول توقف در دنور بیشتر (R-یوتا) روز پنجشنبه گفت که ایران با بررسی هانتر بایدن و گاز اوکراین شرکت Burisma “به نظر می رسد سیاسی” و مردم “خسته” از سیاسی و تحقیقات است.

“وجود دارد هیچ سوال اما این است که در ظاهر به دنبال به Burisma و هانتر بایدن سیاسی به نظر می رسد و من فکر می کنم مردم خسته شده اند از این نوع سیاسی تحقیقات” رامنی به خبرنگاران گفت:.

رامنی شک و تردید می تواند سیگنال قابل توجهی موانع برای سنا امنیت داخلی و امور دولتی رئیس کمیته Ron Johnsonرونالد (Ron) هارولد JohnsonAs بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم تهمت می گوید بایدن اوکراین معاملات خواهد بود ‘major’ کمپین موضوع هستهای سناتور به زور رای گیری هفته آینده در بایدن Burisma پروب بیشتر‘s (R-Wis.) تلاش برای حکم سابق مشاور برای یک شرکت ایالات متحده با روابط Burisma.

تبلیغات

رامنی عضو این کمیته است و در عین حال گفت: اگر او را حمایت احضاریه.

چون بهداشت ، گری پیترزگری چارلز PetersAs بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم ایران سناتور به زور رای گیری هفته آینده در بایدن Burisma پروب اوباما رئیس برنامه های اولین حکم در Burisma بایدن پروب بیشتر (Mich.), نماینده دموکرات این کمیته است که به مخالفت با آن Johnson خواهد شد نیاز به یک اکثریت ساده به صدور حکم.

خواهان برگزاری یک 8-6 اکثریت در این کمیته ، که به معنی “هیچ” رای از رامنی را در یک 7-7 کراوات که این امر در حکم عدم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>