راجر فدرر اتحاد عمل جراحی زانو را از دست ندهید باز فرانسوی

راجر فدرر تا به حال عمل جراحی بر روی زانو راست و دست باز فرانسوی و دیگر مسابقات.

نوشتن در Facebook صفحه: پنجشنبه 20 بار گرند اسلم قهرمان گفت: زانو “شده است باعث ناراحتی من برای کمی در حالی که” او “تصمیم به جراحی آرتروسکوپی در سوئیس” جمعه.

پزشکان “بسیار با اعتماد به نفس کامل بازیابی” فدرر گفت: قبل از پایان پست خود را با گفتن خود را طرفداران “شما ببینید در چمن!” او به عنوان اهداف یک مقابل ویمبلدون.

فدرر جست و خیز مسابقات در دبی, Indian Wells (Riverside County) و میامی قبل از باز فرانسوی که شروع می شود ممکن است 24.

فدرر به طور بالقوه می تواند بازگشت به بازی در یکی از مورد علاقه خود را در مسابقات هاله آلمان در ژوئن 15. او برنده شد چمن-دادگاه مسابقات 10 بار.

ویمبلدون شروع ماه ژوئن 29.

• بالا-کشت سیمونا هالپ از یک مجموعه را برای دومین روز متوالی به ضرب و شتم Aryna Sabalenka 3-6, 6-2, 6-2 و رسیدن به نیمه نهایی در دبی شد. Halep آینده صورت Amerian مقدماتی جنیفر بردی که ضرب و شتم سابق شماره 1 Garbiñe Muguruza 6-7 (5), 6-3, 6-4 برای رسیدن به سومین حرفه ای WTA نیمه نهایی.

در جای دیگر

انفرادی در لیست بازیکنان واجد شرایط برای آمریکا فوتبال را به سالن از شهرت

سابق ایالات متحده دروازه بان تیم ملی امید, از خود راضی است که در میان برای اولین بار واجد شرایط بازیکنان در 42-فرد رای گیری برای ملی فوتبال سالن از شهرت.

خود ارضایی, اخراج از این تیم پس از بازی های المپیک 2016 می پیوندد همکار ملی ایالات متحده آمریکا اعضای تیم Brad Davis, Whitney Engen, Herculez گومز و کلارنس Goodson در میان 14 اولین بار بازیکنان واجد شرایط.

یکی از موفق ترین دروازه بان در صحنه بین المللی, از خود راضی ساخته شده 202 حضور با تیم ملی با 153 برنده و بین المللی-رکورد 102 shutouts. در طول جام جهانی 2015 مسابقات قهرمانی اجرای او اجازه داده سه گل در هفت بازی پنج shutouts. اما او حرفه ای بود مشخص شده در زمان با جنجال و قرارداد خود را با تیم ملی تمدید شد نه بعد از برزیل بازی زمانی که او به نام سوئدی تیم “ترسو” برای گرفتن یک موضع دفاعی در هنگام ضرب و شتم از طلا مدال آوران.

NBA: وایکینگها مینه سوتا پایان دفاعی Everson Griffen گزارش شد برای اولین بار در 11 سال زندگی حرفه ای آینده یک bounce-back فصل برای طولانی ترین-بازیکن شاغل در تیم است. Griffen انتخاب کرده است به ورزش خود گزینه ای برای خالی سه سال باقی مانده را در خود قرارداد. … Browns Pro کاسه گیرنده گسترده ای Jarvis Landry انتخاب به جراحی مفصل ران در ابتدا پس از امید بستن به این عملیات است. … کارل Dorrell ترویج شد به دستیار سر مربی به دلفین ها سر مربی برایان فلرس.

کالج فوتبال: San Jose State و USC یکدیگر روبرو خواهد شد در سپتامبر. 4, 2021, در لس آنجلس, مدارس اعلام کرد. برای Spartans بازی جایگزین قبلا برنامه ریزی شده San Jose State-گرجستان مسابقه در همان تاریخ که لغو شد با توافق متقابل است. برای USC بازی جایگزین UC Davis که قرار بود به USC اولین FCS حریف. USC, UCLA و نوتردام تنها FBS مدارس که بازی نیست یک FCS مدرسه.

WNBA: Seimone آگوستوس اتحاد چپ مینه سوتا سیاهگوش پس از 14 فصل برای پیوستن به لس آنجلس اسپارکس. همه WNBA گارد بود یک قطعه کلیدی از چهار قهرمانی تیم ها در مینه سوتا است.

محکوم: سابق اظهارات اوکلند و دالاس کابوی ها در حال اجرا پشت Darren McFadden محکوم شد در تگزاس به مدت چهار روز در زندان پس از او التماس کرد گناه را به رانندگی در حالی که مست اوایل سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>