راب مانفرد هشدار تیم برابر عمدا پرتاب در Astros’ batters

با بازی بیس بال به آتش کشیده بیش از Houston Astros’ 2017, فریب داد, رسوایی, کمیسر راب مانفرد ملاقات با نزدیک به نیمی از لیگ به مدیران پنج شنبه در فلوریدا و گفت: آنها را به دست کشیدن از هر مفهوم دریافت کنید-حتی beanballs.

“من امیدوارم که من ساخته شده آن را بسیار روشن به آنها که تلافی در بازی با پرتاب در یک خمیر عمدا نمی خواهد تحمل آیا آن را هوستون و یا هر کس دیگری” مانفرد گفت. “این خطرناک است و آن است که مفید به وضعیت فعلی است.”

داجرز’ کودی Bellinger توله’ کریس برایانت قرمز’ ترور بائر و Astros’ کارلوس کوریا در میان این همه ستاره به تازگی تجارت تهدیدات اتهامات و barbs به عنوان بهار, آموزش باز شود.

وحی از هوستون ثبت نام-سرقت کلاهبرداری و مجازات اعمال شده توسط لیگ اصلی بیس بال و ضعیف دریافت عذر خواهی توسط آستروس بیشتر افزایش خشم در سراسر, ورزش, با, بازیکنان مدیریت باشگاه و طرفداران پیوستن به در.

Astros بازیکنان اعطا شد ایمنی برای در نظر گرفتن بخشی در این بررسی اما مانفرد گفت: “اگر من در یک جهان که در آن من می توانم پیدا کرده اند و حقایق را بدون اعطای مصونیت من انجام داده اند که.”

اضافه شده مانفرد: “آنها تا به حال یک تعهد به قوانین بازی و آنها نیست. من درک می کنم که بازیکنان می گویند که آنها باید مجازات شده است.”

مانفرد گفت که صحبت کردن با مدیران این تیم که قطار در آریزونا در روز سه شنبه.

• در بیشتر خرید اینترنتی از Astros,’ طرح مانفرد گفت: رسیدگی به 2018 Red Sox — را نیز که متهم با استفاده از الکترونیک به سرقت فو’ علائم می تواند ظرف دو هفته. او همچنین گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار با بازیکنان در اتحادیه به بحث در مورد قوانین جدید محدود کننده در بازی تصویری دسترسی داشته باشید.

گزارش آسیب: St. Louis پارچ مایل Mikolas خراشیده شد و از دوم اغل گاو یا حشم جلسه از بهار به دلیل تاندون فلکسور موضوع است.

“من نمی دانم چه کامل بالینی عبارت است” Mikolas گفت. “من می توانم به شما بگویم من آرنج کمی درد.”

به طور خلاصه: میلواکی پارچ برنت Suter اجتناب داوری جلسه با موافقت دو سال 2.5 میلیون معامله. این چپ دست در بازگشت از تامی جان عمل جراحی در ماه های سپتامبر و رفت 4-0 با یک 0.49 عصر در نه تسکین ظاهر کمک به تخمیر کسب NL وحشی-کارت نقطه. … پارچ چاد Bettis امضا جزئی-لیگ قرارداد با یانکی ها. Bettis, 30 بود 1-6 با یک ذخیره و یک 6.08 عصر در 39 بازی با رشته کوه های راکی در سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>