راب مانفرد معذرت خواهی برای تماس با جهان سری تروفی یک قطعه فلز’

بیس بال کمیسر راب مانفرد عذرخواهی شنبه برای آنچه که او به نام بی احترامی اشاره به مسابقات جهانی جایزه به عنوان یک “قطعه ای از فلز است.”

حتی قبل از اینکه در مورد خواسته آن مانفرد گفت که او ساخته شده است یک اشتباه با این دیدگاه در حالی که در تلاش برای ارائه یک لفظی نقطه در یک مصاحبه دو روز پیش از آن.

“من با اشاره به مسابقات جهانی جایزه در یک بی احترامی راه, و من می خواهم برای معذرت خواهی برای آن” مانفرد گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. … آن را یک اشتباه بود به آنچه به من گفت.”

MLB بازیکنان در حال حاضر ناراحت با مانفرد را از دست داده و هوستون آستروس’ ثبت نام-سرقت رسوایی و برخی از نظرات خود را در تلاش برای توضیح آن شد بیشتر خشم خود را “قطعه ای از فلز” نظر طول طولانی مصاحبه با ESPN روز یکشنبه همان روز با او صحبت کرد در فلوریدا.

مانفرد پس از دیدار با مدیران عامل و مدیران تیم که قطار در ایالت آریزونا گفت: او گرفته لذت بزرگ در ارائه گذشته پنج سری جهانی قهرمانی غنائم پس از او کمیسر.

LeBron وزن: LeBron James پله به صفحه برای ballplayers خشمگین بیش از مانفرد را از دست داده و آستروس ” کلاهبرداری.

لس آنجلس لیکرز’ به جلو یک زمان چهار NBA MVP, انداخته در دو توییتهایی شنبه, انعکاس خواستار مجازات شدیدتر ساخته شده توسط بازیکنان بیس بال مایک ماهی قزل آلا و هارون قاضی و کودی Bellinger, در میان دیگران.

“گوش من می دانم که من نمی بازی بیس بال, اما من در ورزش است و من می دانم که اگر کسی فریب خورده من از برنده شدن عنوان و من در مورد آن من خواهد بود … خشمگین!” جیمز توییتی. “منظورم این است که مانند غیر قابل کنترل در مورد من چه خواهد/می تواند انجام دهد! گوش دادن در اینجا بیس بال کمیسر گوش دادن به شما….. بازیکنان صحبت امروز در مورد چگونه منزجر mad صدمه دیده و شکسته و غیره و غیره در این مورد. به معنای واقعی کلمه توپ در دادگاه خود را (و یا باید من می گویم درست) و شما نیاز به تعمیر این به خاطر ورزش!”

بیشتر Astros fallout: قاضی یانکی ها’ outfielder فکر می کند آستروس باید از خود 2017 سری جهانی قهرمانی به عنوان بخشی از مجازات برای ثبت نام سرقت رسوایی.

“شما فریب خورده و شما نمی کسب آن” قاضی گفت. “این که چگونه من احساس می کنم. … آن را به دست آورده راه بازی کردن حق و مبارزه با به پایان و دانستن است که ما در حال رقابت هستیم رقبا است.”

هوستون ضرب و شتم یانکی ها در هفت بازی AL سری مسابقات در سال 2017, برنده تمام چهار بازی در خانه و شکست داجرز در هفت بازی World Series.

در واکنش به Astros’ رسوایی:

• داجرز lefty کلیتون Kershaw خوشحال است عملا همه را در ورزش کشف و ضبط این فرصت را به سه راهی آستروس و مانفرد را از دست داده و رسوایی بیش از گذشته چند روز.

Kershaw می کند اعتقاد دارم که آن زمان برای بیس بال به بازگشت به کار.

“این نوع از چیزی که هرگز اتفاق افتاده و مردم ناراحت هستند از آن” Kershaw گفت. “مردم احساس می کنند فریب خورده و به حق ، تنها چیزی که من می گویم در حال حاضر ما باید فصل آینده است. همه واقعا هیجان زده در مورد بیس بال. بیس بال است که در یک نقطه. ما باید بسیاری از بازیکنان باور نکردنی.”

Kershaw فکر می کند که داجرز’ خشم می تواند کانال را به تلاش برای برنده شدن در یک untainted حلقه در سال 2020 است.

• آتلانتا outfielder نیک Blackburn شد بلانت در مورد مجازات مناسب, برای Astros: “من احساس می کنم هر مرد بیش از وجود دارد سزاوار ضرب و شتم.” Blackburn نبود با مانفرد هم گفت: “او باید خجالت از خود است.”

• دریایی ورزشی-وب سایت شرط بندی www.SportsBetting.ag منتشر انواع سرپا نگه داشتن شرط مربوط به این موضوع از هوستون hitters بودن شده plunked در اقدامی تلافی جویانه برای رسوایی.

این بازیکن که مورد علاقه برای دریافت آمار با توجه به این شانس است ؟ سوم baseman الکس Bregman که عذرخواهی در یک کنفرانس خبری هفته گذشته بود و نه دریافت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>