افزایش مهار مناطق اضافه کردن به چالش های آرامش بخش اقدامات در بنگلور

بنگلور:
یک افزایش در تعداد از مهار مناطق در بنگلور است به احتمال زیاد برای اضافه کردن به چالش های بلند مستند محدودیت در کارناتاکا رشد موتور و سرمایه است.

وجود دارد 26 فعال مهار مناطق از مجموع 52 در این شهرستان با توجه به افزایش موارد گزارش از بنگالور.

در 22 مارس وجود دارد 20 فعال مهار مناطق و افزایش موارد اضافه شده به چالش های دولت و Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP شهرستان مدنی بدن).

بیش از 50 جدید covid-19 موارد گزارش شده در بنگلور در دو روز گذشته که تعداد کل موارد به 357 در شهرستان که 115 فعال هستند. اما نگران کننده تر این است که بسیاری از افراد آزمایش مثبت در حال تماس و نیروهای مقامات برای حفظ منطقه تحت مهار و همچنین اضافه کردن امکانات جدید. تماس با ردیابی نیز دشوار در بنگلور با توجه به ازدحام فضاهای عمومی است که می افزاید: به ترس از گسترش ویروس از درون جامعه.

“چالش این است که چگونه به انجام تماس ردیابی بلافاصله و قرار دادن آنها را در قرنطینه” B. H. آنیل کومار BBMP کمیسر گفت.

او افزود که این شهر است که مطمئن شوید که برای دیدن سنبله در موارد پست 1 ژوئن هنگامی که وجود خواهد داشت بیشتر مردم حرکت.

به عنوان مرکز قدرت از دولت ها و نرم افزار سرمایه از کشور بنگلور می بیند دهها هزار نفر از بازدید از هند فن آوری سرمایه برای کسب و کار و دلایل دیگر.

اما چالش با افزایش تعداد مهار مناطق نیز شامل افزایش در زباله پزشکی و آن را دفع ایمن. هر چند کنترل آلودگی هیئت مدیره و BBMP گفته است که این سیستم در محل برای مقابله با زباله های زیستی از مهار مراکز آن را به همچنین مقابله با افزایش زباله های خطرناک مانند ماسک و دستکش از خانواده ها و فضاهای صنعتی.

بسیاری از این مواد خطرناک مخلوط با زباله ها به طور منظم با توجه به پایین انطباق تبعیض نژادی و عدم امن بازیافت و دفع آن در جاده ها می افزاید: به تهدید ویروس فعال بودن در فضاهای عمومی.

دولت تصمیم گرفته است برای بازگشایی اماکن مذهبی مراکز هتل ها و تحرک و خدمات مانند مترو و فعالیت های دیگر در یک روش مرحله به مرحله شروع 8 ژوئن.

کارناتاکا هیچ گزینه ای جز بازگشایی سرمایه خود را به رغم افزایش موارد به عنوان آن کل اقتصاد محور است در اطراف بنگلور.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>