رود آیلند سفارشات کارفرمایان نیاز به ماسک برای تمام کارگران

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo (D) در روز سه شنبه یک فرمان اجرایی را امضا کرد و گفت کسب و کار در دولت باید نیاز همه کارگران به پوشیدن ماسک شروع شنبه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در سفارش Raimondo گفت: همه کارکنان دولت را “مشتری/مشتری رو کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی در دفتر مبتنی بر کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی و هر گونه کسب و کار دسته بندی به عنوان تعیین شده توسط اداره کسب و کار قوانین و مقررات” باید از پوشیدن پارچه, صورت, پوشش, مگر اینکه آنها باید از این ظرفیت به “به راحتی و به طور مداوم و به میزان قابل” نگه داشتن شش پا از فاصله.

Raimondo این منظور نیز نیاز به کسب و کار و کارفرمایان به ارائه هر گونه پوشش صورت و یا مواد مورد نیاز به آنها را به کارکنان در کسب و کار هزینه های خود را و آنها را در دسترس کارکنان-گسترده است. کسب و کار است که قادر به تطابق خواهد بود موضوع را به مجازات مدنی منظور متحده است.

تبلیغات

Raimondo گفت: خرده فروشان نیز باید پست علائم نشان می دهد هر مشتری سن 2 یا مسن تر باید پوشیدن ماسک در مرکز بلومبرگ گزارش شده است. “شما باید انجام دهید این است,” او گفت:, و اضافه کرد که مقامات دولتی انجام خواهد شد “نقطه چک” در دفاتر و فروشگاه ها.

اگر دولت و وزارت بهداشت می یابد یک الگوی عدم آن ممکن است جریمه و دیگر محدودیت Raimondo اضافه شده اما گفت: “من رفته هنوز وجود دارد” و ابراز اعتماد به نفس کسب و کار را دنبال دستورالعمل.

دولت به خود دیده است و در مجموع 80 و میر ناشی از این ویروس از جمله هفت مرگ و میر دوشنبه. دولت در بخش بهداشت و درمان مدیر نیکول الکساندر-اسکات گفت که روزانه موارد مثبت کاهش یافته است و در روزهای اخیر اما گفت این بود که به احتمال زیاد ناشی از تعطیلات عید پاک و شدید آب و دوشنبه کاهش تست ظرفیت. در مجموع 3,251 مردم در دولت باید آزمایش مثبت پس از آوریل 1.

Raimondo دیروز پیوست و چند تن دیگر در شمال شرقی فرمانداران از جمله نیویورک اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در منتقدان در طول جلسه | تهمت ادعا كند در زمانی که به بازگشایی متحده | فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد برنامه های | Fauci ارائه می دهد پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن | خانه تاخیر بازگشت 18 چیزهایی که می دانیم امروز در coronavirus پل کروگمن: ‘دیوانه’ به بازگشایی اقتصاد در چند هفته آینده بیشتر (D), پنسیلوانیا تام ولف (D) دلاور جان کارنیجان چارلز CarneyOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در منتقدان در طول جلسه | تهمت ادعا كند در زمانی که به بازگشایی متحده | فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد برنامه های | Fauci ارائه می دهد پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن | خانه تاخیر بازگشت 12 فرمانداران مطبوعات تهمت ویژه ObamaCare ثبت نام دوره میان coronavirus همه گیر شرقی فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد بازگشایی منطقه اقتصاد بیشتر (D) در نیوجرسی فیل مورفی (D) و کانکتیکات ند لمانت (D) در اعلام یک ائتلاف منطقه ای خواهد شد که ایجاد یک فرایند برای ایالات متحده در منطقه پوسته پوسته شدن پشت lockdown اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>