بازگشت لقب استان و مردم ایندیانا: باب شوالیه در ایندیانا پس از 20 سال

BLOOMINGTON, Ind. — او در رسوایی نزدیک به دو دهه پیش است. روز شنبه, باب شوالیه گرامی قدم زدن کوتاه از تمرین بدنسازی برای مونتاژ سالن اولین سفر خود را به عرصه بسکتبال حکومت او برای 29 فصل قبل از او از کار اخراج شد در سال 2000.

احاطه شده توسط ده ها تن از بازیکنان سابق و هزاران نفر از ایندیانا طرفداران شعار “باب, توسط باب, توسط,” شوالیه در نهایت بازگشت به خانه اش در دادگاه روز شنبه به یک محرک خوش آمدید.

“ما شما را دوست دارم بابی” یکی از طرفداران فریاد از جمعیت است.

روروک مخصوص بچه ها کوچک طرفداران صرف سالها انتظار و امید آنها می تواند پس از احتراق مربی مناسب پاداش برای همه چیز او در بلومینگتون — سه NCAA قهرمانی یک مدرسه-ثبت 662 پیروزی 11 ده عناوین و پنج چهار نهایی ظاهر.

شوالیه, 79, تا به حال نشده است به سالن اجتماعات پس از او از کار اخراج شد هفت. 10 سال 2000 پس از یک دانش آموز متهم شوالیه گرفتن او را در راهرو سالن اجتماعات. دانشگاه آغاز کرده بود سیاست تحمل صفر برای شوالیه در اوایل همان سال پس از یک بررسی پس از او فشرد سابق, بازیکن اواخر نیل نی.

شلیک ایجاد تلخ تقسیم بین شوالیه و دانشگاه. او کاهش یافته است فرصت پس از فرصت به دوباره زمانی که او در قهرمانی تیم مفتخر شد. او حتی کاهش یافته است تا دوباره خود را برای القای به مدرسه ورزشی سالن از شهرت در سال 2009 گفت که او نمی خواست برای کاستن از دیگر اعضای کلاس.

و سپس ناگهان همه چیز تمام شد.

با بازی روروک مخصوص بچه ها کوچک خود را بزرگترین رقیب پوردو با دوست دیرین و رقیب ژن Keady در عرصه و شوالیه 1980 بزرگ ده قهرمانی تیم بودن افتخار سابق ایندیانا مربی کنار او کینه و راه می رفت به midcourt با پسر خود, پت و بازیکنان سابق کوین Buckner و اسکات ممکن است.

“با تشکر از شما مربی با تشکر از شما مربی” طرفداران شعار به عنوان شوالیه به جمعیت دست تکان داد و وانمود به اجرای مانور تمرین.

نایت رهبری جمعیت در شعار “دفاع” و هنگامی که سابق خود بازیکنان جمع شده بودند دور او را در آغوش گرفت برخی از آنها. در میان آنها بود Hall of Famer Isiah Thomas که منجر hoosiers به سال 1981 ملی عنوان شده است. شوالیه و حتی به شوخی آشفته در اطراف با تلویزیون گوینده کیر, حیاتی, که تحت پوشش hoosiers’ 74-62 از دست دادن ESPN.

و شوالیه نبود به عنوان با صدای بلند و یا آتشین او به عنوان همه کسانی که سال پیش. او نیاز به کمک به او حوصلگی به دادگاه و او مجبور به توقف چند بار در راه خود را. او به نظر می رسید برای لذت بردن از لحظه ای هر بیت به عنوان به عنوان طرفداران داخل سالن.

آن زمان سال به ترمیم این رابطه است.

مدیر ورزشی فرد شیشه ای ماند در تماس با شوالیه که به پایان رسید کار خود را با فناوری تگزاس و بازنشسته در سال 2008 و سپس با رکورد 902 پیروزی امید یک روز یخی رابطه گرم خواهد بود. سپس در بهار گذشته نایت تعجب همگان نشان برای ایندیانا بازی بیس بال. او هم رفت به بلومینگتون سال گذشته و این گمان وجود دارد برای هفته او ممکن است به زودی بازگشت به سالن مونتاژ.

برخی فکر او خواهد آمد به مادر آلما, اوهایو, دولت, زمانی که Buckeyes بازدید مجمع در سالن Jan. 11. در عوض او به ماریان یک NAIA مدرسه در ایندیاناپولیس که در آن یکی از بازیکنان سابق استیو داونینگ است مدیر ورزشی.

بالاخره شنبه شد و روز. و قضاوت توسط این جمعیت فروخته شده واکنش در سالن انتظار به ارزش آن است.

مایکل Marot یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>