پاسخ به آنلاین کلاس های یوگا توسط سفارت هند در آمریکا تشویق: سفیر

آمریکایی ها تحت اقامت در خانه سفارش برای چند هفته گذشته با توجه به شیوع شدید از coronavirus بیماری همه گیر در حال نشان دادن یک پاسخ مشتاق به رایگان آنلاین کلاس های یوگا در حال سازماندهی شده توسط سفارت هند در اینجا.

هند ماموریت شروع کلاس های یوگا از 30 مارس ترویج ‘سالم’ و ‘شاد’ زندگی در طول مستند.

یوگا یک سیستم هند باستان ورزش و مدیتیشن.

همچنین بخوانید: چگونه به مقابله با سلول

“تمرین یوگا به عنوان نخست وزیر نارندرا) مودی تاکید کرده است, ارائه می دهد جامع راه برای نگه داشتن ذهنی و جسمی مناسب در طول این زمان به چالش کشیدن” سفیر هند به آمریکا Taranjit سینگ Sandhu گفت PTI.

پاسخ از مخاطبان ایالات متحده به آنلاین کلاس های یوگا که سفارت آغاز شده و دو هفته پیش بوده است و تشویق ها در این دیپلمات گفت.

هر روز صدها نفر از علاقه مندان به یوگا عضویت رایگان آنلاین کلاس های یوگا توسط Moxraj یک معلم از فرهنگ هند.

او تدریس yogasana در هفته اول و پرانایاما با هدف تقویت دستگاه تنفسی و سیستم ایمنی بدن در دوم.

در دو هفته تعداد نظرات خود را در کلاس های یوگا عبور کرده 1,00,000 منعکس کننده علاقه از علاقه مندان به سلامت.

اوایل این ماه, Ivanka Trump, که همچنین یک مشاور ارشد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف Yoga Nidra تصویری توییتی توسط نخست وزیر مودی به عنوان فوق العاده. “این فوق العاده است! با تشکر از شما @narendramod! #TogetherApart,” او گفت:.

محبوبیت کلاس های آنلاین soars

آنلاین کلاس های یوگا را تبدیل به محبوب در طول coronavirus بیماری همه گیر.

The Baltimore Sunانجام شده یک عکس از ویژگی های مربی یوگا Jayne برنسکنی آموزش کلاس با استفاده از FaceTime چون ورزشگاه بسته شده اند. Corepower Yoga که بسته تمام آن تقریبا 20 استودیو یوگا در واشنگتن دی سی منطقه شهری آغاز شده است آنلاین کلاس های یوگا از طریق یک برنامه تلفن همراه. کلاس های محدوده از یک دقیقه به 60 دقیقه است. یوگا انبار Studios در شیکاگو اوک پارک و پارک جنگلی در حال ارائه روزانه کلاس های مجازی برای دانش آموزان از تمام سطوح محلی ABC7 news channel گفت.

جاشوا گوردون مدیر موسسه ملی سلامت روانی خود را نکته به آمریکایی ها بر سلامت روان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پیشنهاد کرده است کاوش سلامتی, برنامه های مانند مدیتیشن یوگا, آرامش عضلانی و تمرینات تنفسی. بسیاری از سراسر کشور تناسب اندام زحمت کش مانند YMCA, طلا, بدنسازی و Peloton که تعطیل شده اند ارائه آنلاین کلاس های یوگا.

در شروع این بیماری همه گیر کاهش اقدامات دموکراتیک کنگره دبی Dingell در یک ایمیل از او خواست ترکیبات به مراقبت از بدن خود را. “کشف کردن که چگونه به نگه داشتن فعال و در حال حرکت است. حتی در یک فضای کوچک شما می توانید انجام دهید یوگا و یا استفاده از ورزش, برنامه,” او گفت:.

یوگا در حال استفاده توسط کارکنان بهداشتی درمانی بیش از حد.

یک Instagram photo نشان داد پرستاران از سراسر دانشگاه واشنگتن سیستم مکث مختصری جلسه یوگا بین درایو-از طریق آزمایش از coronavirus.

محلی Daily Caller از کلرادو گزارش داد که تخته سنگ های مجازی مبتنی بر یوگا و مدیتیشن و تمرینات پر رونق شده اند و در پی این بیماری همه گیر. در نظر گرفتن جهش بزرگ به مجازی چشم انداز احساس دلسرد کننده اما پس از دیدگاه من منتقل شده یوگا مربی لورن Gennett لوئیس به نقل از به نقل از رسانه های محلی خروجی. که من باز من اول زوم کلاس درس دانش آموزان با چهره های ظهور تا نه تنها از ما بولدر جامعه اما از همه در سراسر کشور و فراتر از آن, او گفت:.

در بوستون, یوگا, معلم, سکس با ارائه 20 دقیقه مدیتیشن از طریق Instagram زندگی می کنند. “با توجه به سابقه شرایطی که در آن پیدا کنیم و خودمان احساس اضطراب بسیار انسانی و قابل فهم پاسخ,” او گفت: Boston.Com.

ایالات متحده بیش از 5,50,000 تایید موارد مرگبار coronavirus. آن را ثبت کرده است 1,509 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر مربوط به بیماری همه گیر بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن چوب خط حساب کردن در 23,529 بیشتر دیده می شود در هر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>