محققان در IIT-حیدرآباد توسعه کم هزینه کیت تست است که می تواند تشخیص Covid-19

دهلی نو: یک تیم از محققان در انستیتو تکنولوژی هند (IIT) حیدرآباد ادعا را توسعه داده اند برای اولین بار از نوع خود COVID-19 کیت تست است که می تواند در ارائه نتایج در عرض 20 دقیقه.

محققان ادعا کرد که جایگزین روش آزمون است نه بر اساس رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) — روش در حال حاضر در حال استفاده برای COVID-19 تست.

تست کیت توسعه داده شده است در هزینه 550 و می توان آن را کاهش داد تا به 350 هنگامی که گرفته شده به تولید انبوه آنها گفت.

در حالی که یک اختراع ثبت شده است برای تست کیت این تیم انجام آزمایش های بالینی در ESIC کالج پزشکی و بیمارستان در حیدرآباد و به دنبال تایید از شورای تحقیقات پزشکی (ICMR).

“ما در حال توسعه یک COVID-19 تست کیت که می تواند در ارائه نتایج در 20 دقیقه به صورت علامت دار و بدون علامت در بیماران. منحصر به فرد از این کیت تست این است که این توابع بدون رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR)” شیو Govind سینگ استاد در IIT-حیدرآباد را مهندسی برق گفت: PTI.

“کم هزینه کیت تست آسان برای حمل در اطراف و آزمون را می توان در نقطه ای از مراقبت. این روش تست استفاده می شود این است که یک جایگزین برای در حال حاضر با استفاده از روش. ما شناسایی منحصر به فرد توالی حفاظت شده مناطق COVID-19 ژنوم” سینگ که رهبری سه عضو تیم گفت.

بمبی-حیدرآباد دوم نهاد علمی در کشور به آمده تا با یک کیت تست برای رمان coronavirus.

بمبی-دهلی نو شد اولین موسسه علمی به دست آمده ICMR تصویب real-time PCR-بر اساس تشخیصی شد.

آن را تا به حال ادعا کرد که در حال حاضر روش های تست در دسترس بودند “کاوشگر بر اساس” در حالی که یکی از توسعه یافته توسط دانش آموزان خود را یک “کاوشگر-رایگان” روش که باعث کاهش هزینه تست بدون افت دقت و صحت.

هند در روز شنبه گذشته رفت ایتالیا برای تبدیل شدن به ششم بدترین ضربه ملت با COVID-19 کشور ثبت رکورد تک-بعد سنبله از 9,887 موارد تحت فشار قرار دادند که در سراسر کشور شمارش به 2,36,657.

این کشور مرگ و میر به علت COVID-19 گل رز به 6,642 با سابقه ای افزایش 294 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته تا شنبه 8 هستم.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>