حزب جمهوری خواه از ارسال نامه رسان برچسب سرشماری پیش از فرمهای رسمی

کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) ارسال جمع آوری کمک mailers در کالیفرنیا و کشورهای دیگر که شبیه رسمی سرشماری ایالات متحده یک حرکت منتقدان نگران خواهد اشتباه مردم و انحراف واقعی نتایج سرشماری.

این mailers برچسب “2020 کنگره منطقه سرشماری” و فرستاده شده در پاکت خواندن: “آیا از بین ببرد. سند رسمی.” پاکت حاوی یک پرسشنامه بر روی کاغذ آبی در یک فرمت شبیه به واقعی سرشماری و شامل سوالات سیاسی سیاست ها و مواضع.

یک سوال می پرسد گیرنده اگر آنها “حمایت رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpChasten Buttigieg: ‘من در برخورد با امثال Rush Limbaugh تمام زندگی من’ قانونگذاران رنگ تصاویر مختلف از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فرصت منطقه’ برنامه ما باید به نوبه خود نه به ما سر از اثر صدمات ناشی از ضربه مغزی بیشتر‘s موضع قوی در خواستار آن است که ملت ما ایجاد یک مرز دیوار” در حالی که دیگری می پرسد: “آیا شما به حمایت از دموکراتها طرح به تصویب مدیکر برای همه؟”

تبلیغات

پرسشنامه شامل چاپ خوب شناسایی آن به عنوان یک جمهوری خواه قطعه الکترونیکی بیان کرد در نزدیکی بالای آن است که “به سفارش حزب جمهوری خواه” و در کوچکتر چاپ با اشاره به آن پرداخت RNC. این همچنین شامل یک نامه امضا شده توسط RNC رئیس Ronna McDanielRonna رامنی McDanielTrump کمپین pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه های افزایش بیش از میلیون در ماه ژانویه بازداشت مرد در امکان هدف قرار دادن تهمت داوطلبان تپه صبح روز سه گزارش – تهمت تبرئه; رامنی معافیت رتبه در استیضاح بیشتر و تجدید نظر برای کمک به انتخاب مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن.

RNC مقامات می گویند که mailers به وضوح به عنوان برچسب RNC اسناد و مدارک و بررسی به خوبی انجام.

دموکرات ها اما هنوز هم نگرانی میلر گمراه کننده است. کمیته ملی حزب دموکرات سخنگوی دانیل Wessel آن را به نام “عمدا فریبنده است.”

پیشین نوشته. کتی هیلکاترین (کتی) لورن HillHouse اوباما در مبارزات انتخاباتی بازوی مسخره دموکرات پس از سکندری بر اطلاعات داخلی در مسابقه DCCC رونمایی اولیه ده نامزد برای ‘قرمز به آبی’ برنامه ورونیکا Escobar به زبان اسپانیایی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: لس آنجلس تایمز که دفتر او شده است در تماس با ترکیبات که پدر و مادر سالمند اشتباه گرفته بودند که آیا سند رسمی و او نگران بود مردم را “شیر یا خط واقعی خود را سرشماری پاکت زیرا آنها در حال حاضر پر از این یکی.”

RNC mailers ادعا می شود آمار مربوط نیز ارسال شده است در مونتانا و اورگان در طول چند ماه گذشته و همچنین کشورهای دیگر. این RNC همچنین با استفاده از شبیه mailers بازگشت در سال 2010 بود که تلقی United States Postal بازرسی خدمات مشاور عمومی به قانونی و تخطی از سال 1990 فریبنده پستها پیشگیری عمل می کنند.

رسمی سرشماری سال 2020 انتظار می رود که از طریق پست در ماه مارس است. سرشماری بررسی اسناد و مدارک صادر شده از وزارت بازرگانی ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا اداره آمار و بپرسید نه برای پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>