جمهوری خواه نانسی مک به صورت جو کانینگهام در کارولینای جنوبی خانه مسابقه

دولت جمهوری Rep. نانسی مک صورت خاموش در برابر وقت Rep. جو کانینگهامیوسف CunninghamOVERNIGHT انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن قانون محدودیت متحده از مسدود کردن خط لوله پروژه ها | سازمان حفاظت محیط زیست نهایی قانون تنظیم سرطان-پیوند شیمیایی | دموکرات ها می خواهند کنگره به کمک پلاگین ‘یتیم’ چاه های نفت و گاز تفنگ گروه کنترل رول خانه تاییدیه تپه انتخاباتی گزارش: DOJ اینتل به مسائل عمده در سال 2020 بیشتر (D-S. C.) در کارولینای جنوبی 1st کنگره منطقه در ماه نوامبر.

کانینگهام زد unopposed در دموکراتیک اولیه روز شنبه در حالی که مک اعلام شد ویکتور از توافق اولیه با آسوشیتد پرس با 33 نقطه سرب با بیش از 25 درصد از حوزه گزارش.

کانینگهام صندلی بالا هدف برای ایران پس از دموکرات بدبختانه این منطقه با بیش از 1 نقطه در سال 2018 است. منطقه رفت و برای رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichigan به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای آلاسکا شکارچیان برای کشتن گرگ نوزادان و توله خرس: گزارش ارتش دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات بیشتر با 13 امتیاز در سال 2016 به جمهوری خواهان امید که میزان مشارکت بالاتر کمک خواهد کرد که سرنگون کانینگهام.

تبلیغات

مک اولین زن فارغ التحصیل از ارگ آکادمی نظامی شده است تبلیغ برای سالها به عنوان یک ستاره در حال افزایش در درون حزب جمهوری خواه. او شده است در برجسته ملی جمهوری خواه کنگره کمیته اسلحه جوان در برنامه و دریافت تایید از خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyThe هیل صبح گزارش – DC preps به صورت گسترده روز شنبه در اعتراض; Murkowski معافیت با مغلوب ساختن پیشی جستن تپه صبح روز سه گزارش – فلوید مداحی begin; مغلوب ساختن پیشی جستن-Esper درگیری پدیدار تپه صبح روز سه گزارش – معترضان سرپیچی ملاقات با تماس به گوش دادن بیشتر (R-کالیفرنیا.). او نیز رو به با سنگین تبلیغات انتخاباتی از حزب محافظه کار باشگاه برای رشد.

هنوز کانینگهام انتظار می رود که برای قرار دادن یک مبارزه دشوار در پیشنهاد خود را برای دور دوم – او مطرح $3.7 میلیون نفر از ابتدای چرخه و تا به حال $2.6 میلیون دلار در بانک که از اواخر ماه مه. و دموکرات کنگره کمیته کمپین (DCCC) گفت که مطمئن است او برنده خواهد شد در ماه نوامبر.

“فقط به عنوان او در 2018, کانینگهام تثبیت کرده و نگهداری و پشتیبانی از طیف گسترده ای از جمهوری خواهان دموکرات و مستقل در سراسر منطقه خود و افزایش منابع برای پیروزی در انتخابات مجدد. دوست خوب در منطقه و personifying Lowcountry ارزش تشکر. کانینگهام در موقعیت عالی برای برگزاری این منحصر به فرد صندلی” به DCCC گفت: در یک یادداشت منتشر شده پس از نتایج اولیه نامیده می شدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>