جمهوری خواه و فرماندار می گوید تهمت ارسال مقابل پیام از یکی که باید از کاخ سفید

رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R-Md.) گفت: رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDonald مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن ایجاد روایات مختلفی برای انتخابات شناسایی از سی دی های نظرسنجی ها: بایدن به اردوی تیم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به 10 امتیاز بیشتر‘s پاسخ به اعتراضات شکستن در پاسخ به جورج فلوید مرگ مخالف است پیام کاخ سفید باید ارسال شود.

“من فکر می کنم یکی از مهم ترین چیزهایی است که یک رهبر می توانید انجام دهید در حال حاضر و من را از طریق رفت این در سال 2015 طول شورش در بالتیمور یکی از اصلی تمرکز دارد و سعی در کاهش دما” هوگان گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“و نه مفید آن را کاهش متوسط,” او گفت: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و نظرات در پاسخ به اعتراضات. “این نوع از ادامه به تشدید لفاظی. من فکر می کنم آن را فقط در مقابل این پیام است که باید از بیرون آمدن از کاخ سفید است.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: معترضان در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت و پس از یک بازداشت شد “اراذل و اوباش” بودند که “dishonoring حافظه جورج فلوید.”

او اضافه کرد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” ارجاع یک عبارت استفاده شده توسط میامی رئیس پلیس والتر Headley در سال 1967 در طول جنبش حقوق مدنی.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعدا به خبرنگاران گفت که او نبود آگاهی از ریشه های عبارت و که او آن را شنیده از “جاهای دیگر.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین هشدار داد که اگر معترضان در نزدیکی کاخ سفید نزدیک به نقض حصار “آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.”

علاوه بر پاسخ به ناروا را پاسخ هوگان گفت: او توصیه رهبران در کشورهای دیگر به “اجازه نمی دهد که وضعیت از کنترل خارج شود.”

هوگان صحبت در مورد تجربه خود را اداره 2015 شورش در بالتیمور در پاسخ به مرگ فردی گری 25 ساله سیاه پوست که دستگیر شد و به حالت اغما افتاد در حالی که حمل و نقل در یک ون پلیس.

“ما نظریه صلح از طریق قدرت” هوگان گفت.

فرماندار گفت: مقامات “موفقیت”‘ متوقف خشونت در “ساعت چند” اما اجازه تظاهرات مسالمت آمیز رفتن برای یک هفته.

وزارت دادگستری اعلام کرد در سال 2017 است که تظاهرات افسران را بدون اتهام فدرال در خاکستری مرگ است.

چهار افسران اخراج شدند پس از یک ویدئو منتشر شد فلوید بازداشت که نشان داد یک افسر زانو در Floyd به او گفت که او نمی تواند نفس بکشد. او در مدت کوتاهی پس از.

که افسر درک چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>