در طول San Francisco Giants’ خانه اول سریال 2015, Madison Bumgarner سوار در اطراف AT&T پارک پلیس اسب در حالی که نگه داشتن تیم در جهانی 2014 سری مسابقات قهرمانی بنر. آن هم یاد لحظه ای در تیم تاریخ و یکی دیگر از ارسال مقاله به این خط طولانی از مسخره حکایات در مورد زبر و خشن left-hander.

با توجه به ورزشی اندرو john shea و ژاک بوکانان که شکست اخبار در مورد Bumgarner مخفی کاری alter ego, Bumgarner نبود از طرفداران بزرگ از پلیس اسب شیرین.

“[H]e نیست درباره ایده” john shea و بوکانان نوشت. “او متوجه خطر در نصب یک پلیس اسب او نمی دانست در مقابل 40,000 پر سر و صدا مردم است. او گفت که او نمی تواند تضمین کند که چگونه حیوانات واکنش نشان خواهد داد. غول به او گفت که به نگرانی در مورد آن است که آنها واقعا می خواستم او را به انجام آن پس از او سپاسگزارم.”

BUMGARNER: نه اولین کاری: Bumgarner اذعان به roping تحت نام مستعار

John shea و بوکانان گمان است که Bumgarner در زمان Giants’ nonchalance با احترام به پلیس اسب به عنوان مجوز خود را به ادامه فعالیت های بازار مال فروشان.

به نظر می رسد Bumgarner شرکت در تیم roping فعالیت های ضمنی حمایت از بروس Bochy خود مدیر در زمان. Bochy گفت: san francisco giants در یک مصاحبه او شگفت زده شد Bumgarner بود قادر به نگه داشتن سرگرمی خود یک راز است.

“مرد یک شور و شوق برای آن تقریبا به اندازه او بیس بال, اما آن را ترسناک” Bochy گفت: san francisco giants. “این واقعا ترسناک است هنگامی که شما فکر می کنم در مورد یک پسر است که roping. من شده است به بازار مال فروشان در بسیاری از مواقع از جمله نهایی در لاس وگاس شما ببینید بچه ها با انگشتان دست رفته و آنها کاملا نمی گرفتن آن را حق و طناب جلب زین و آن را فقط می آید درست است.”

Bochy همچنین اجازه دهید که Bumgarner شناخته شده است به شکار خرس است اما برای رفتن به جزئیات.

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: michael.rosen@sfgate.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de